2-кімн 50. Галицький район, Львів

2-кімн 50. Галицький район, Львів

Ціна: 100000 грн.

 • Розташування:

  Галицький район

 • Кількість кімнат:

  2-кімн

 • Площа загальна:

  50

 • Тип будівлі:

  вторинне житло

 • Матеріал стін:

  блочний

 • Поверх:

  7/18

 • Розміщено

  27 травня


Переглядів:

65


Опис:

Дошка безкоштовних оголошень Mistechko. com - Львів і Львівська область
На нашому спеціалізованому майданчику знайдеться все, ви зможете подати оголошення на будь-яку тему, включаючи знайомство, обмін і пошук однодумців. Тут приймаються оголошення від приватних осіб і компаній, які усвідомили могутній потенціал Інтернету як самого ефективного інформаційного інструменту сучасності.
Тут наш сайт пропонує зручну у всіх відносинах форму подачі пропозицій та запитів із можливістю швидкої та простої реєстрації. Зареєстровані користувачі зможуть отримувати повідомлення про відгуки на розміщені приватні публікації, а також контролювати всі опубліковані пропозиції в особистому кабінеті.
Всі публікації про продаж можуть бути доповнені фотографіями реалізованих товарів і послуг. Публікуємі повідомлення про продаж можуть містити докладні описи і побажання, які дозволять потенційним продавцям точно визначити запити покупця. Лояльна модерація не ставить ніяких обмежень на розміщення оголошень, крім прийнятих законом і суспільними установками норм.
Наша дошка дає можливість безкоштовної публікації оголошень і не зажадає від вас ніяких дій для того, щоб отримати координати продавця (покупця). Всі телефони і адреси надаються без будь-яких умов, крім прохання повідомити зацікавленим особам, що ваші контакти були знайдені на нашому майданчику.
Дошка оголошень Mistechko. com охоплює всі населені пункти Львівської області з можливістю швидкого пошуку по містам та регіонам.
Дошка оголошень Mistechko. com (Львів і область) – вдалий вибір для всіх і для кожного!

Зв'язатись з автором оголошення

Надіслати повідомлення

Додатково