ГоловнаНедорогі однокімнатні квартири на піку популярності серед львівських орендарів

Недорогі однокімнатні квартири на піку популярності серед львівських орендарів

Згідно зі статистичними даними, не дивлячись на те, що літо традиційно є часом відпусток, попит на оренду житла у великих містах не знизився, а лише зріс. Липневі показники на тринадцять відсотків перевищують травневі показники. У теж час пропозиції зросли всього лише на два з половиною відсотка. В результаті чого утворився певний дефіцит.

У червні максимальний попит був на квартири, вартість оренди яких не перевищувала трьох тисяч доларів на місяць. Друге місце займають квартири з вартістю від семисот п'ятдесяти до тисячі доларів. На третьому місці розташувалося найдешевше житло – із вартістю до семисот п'ятдесяти доларів. Таким чином, тенденції розвитку цього ринку в цілому збереглися.

Основна маса квартира пропонується орендодавцями в районі півтори тисячі доларів. Пропозиції квартир в ціновому діапазоні від семисот п'ятдесяти доларів склали лише чверть від загального обсягу, що здається в оренду житла. Найдешевше житло займає всього три відсотки ринку оренди.

Найбільшою популярністю як і раніше користуються однокімнатні квартири. Попит на таке житло ніколи не знижувався. Найменшою популярністю користуються трикімнатні квартири.

З-за того, що доходи наших громадян в цілому по країні дуже повільно ростуть, найпопулярнішими в найближчі роки будуть залишатися дешеві однокімнатні квартири у Львові. Але ціни на них не будуть значно зростати. І це не дивлячись на те, що попит перевищує пропозицію практично в два рази.

У порівняння з весною поточного року, середня вартість квартир економ-класу дещо зменшилася. Однокімнатні квартири подешевшали на два відсотки, двокімнатні на піввідсотка, трикімнатні-на-віч. Експерти вважають за таке зниження сезонним. Так само експерти радять стежити за поставою своїх дітей з самого дитинства, саме важливо стежити саме за їх сном.Недорогі однокімнатні квартири на піку популярності серед львівських орендарів