ГоловнаНа що звертати увагу при покупці нерухомості через ріелтора

На що звертати увагу при покупці нерухомості через ріелтора

Ми всі знаємо, що при купівлі нерухомості необхідно бути дуже пильним і уважно стежити за всім процесом. Але деколи не завжди є можливість встежити за всім, що відбувається і, звертаючись до ріелтерські контори, ми не підозрюємо, що тут нас можуть злегка «обдурити».

Основним і одним з найбільш простих способів можна назвати створення неіснуючих баз нерухомості. В базі можуть перебувати неіснуючі об'єкти, які досить перспективно виглядають на тлі інших об'єктів. Завдяки такому обманного ходу можна затримати на час клієнта, а якщо ріелтор професіонал він у подальшому обов'язково умовить людини розглянути інший варіант.

Інших, мабуть, теж нешкідливим способом обману клієнта можна назвати тиск. Наприклад, після вибору і огляду об'єкта нерухомості покупець просить час, щоб обговорити рішення зі своїми близькими. Через певний час ріелтор дзвонить і попереджає, що з'явився бажає придбати квартиру і потрібно дати відповідь вже зараз.

Більше шкоди несуть замовчування з боку ріелтора про якісь недоліки квартири. Наприклад, з вікна квартири поганий вигляд або поруч з вікнами розташована сміттєзвалище. На жаль, при покупці дуже складно звернути увагу покупця переповнюють емоції, і несумлінний ріелтор може цим скористатися. Досить просто привести покупця в квартиру, коли спостерігається вітер в одному напрямку, або коли на вулиці стемніло, і цього буде цілком достатньо, щоб покупець з радістю погодився підписати папери.

Це лише дрібниці у діяльності недобросовісних ріелторів, все набагато гірше, коли квартира має ще інших співвласників. В цьому випадку навіть заплативши за квартиру і документально оформивши її на своє ім'я, людина не є повноправним власникам квартири.На що звертати увагу при покупці нерухомості через ріелтора