ГоловнаПокупка дачі у Львові: діємо без помилок

Покупка дачі у Львові: діємо без помилок

Мрією більшості жителів мегаполісів є проведення відпустки у власному заміському будинку або, просто кажучи, на комфортабельній сучасної дачі. Тому для багатьох актуальне питання: як безпомилково вибрати дачу з усього розмаїття варіантів і не нарватися при цьому на недобросовісних ріелторів або звичайних аферистів? Прийнявши до уваги кілька перевірених рекомендацій, ви зможете уникнути багатьох типових помилок.

Перед тим як приступити до вибору власної дачі в Підмосков'ї, вам потрібно вирішити кілька важливих моментів. В першу чергу, визначитеся, скільки коштів ви готові вкласти в купівлю дачі, і подумайте, яка саме дача вам потрібна – звичайний присадибна ділянка або хороший заміський будинок. Крім того, потрібно зрозуміти в якому районі Підмосков'я повинна знаходитися ваша дача. Якщо вам припав до душі якийсь конкретний дачне селище, дізнайтеся все про його інфраструктуру. Важливим моментом є наявність у селищі електрики, газу і водопроводу – навряд чи вам сподобається проводити відпустку без звичних зручностей.

Пошук варіантів ви можете вести самостійно, а можете довірити його агентству нерухомості у Львові. Перший варіант не потребує фінансових витрат, але займе багато часу і відніме сили, а, можливо, й нерви. Звернення в агентство привабливо і тим, що в подальшому воно візьме на себе оформлення всієї документації. При придбанні дачі переконайтеся в наявності у сторони, що продає повного пакету документів. Складу цього пакету залежить від кількості і виду будівель, що знаходяться на земельній ділянці. У будь-якому випадку серед документів має бути свідоцтво про право власності на дану земельну ділянку. Якщо його немає, відмовтеся від угоди, навіть якщо будинок та місцевість вам припали до душі.Покупка дачі у Львові: діємо без помилок