ГоловнаІпотечні кредити у Львові на купівлю квартир

Іпотечні кредити у Львові на купівлю квартир

Попит на нерухомість впав. Постає питання, з якої причини. Відповідь напрошується сам собою - економічна криза, яка спричинила за собою зміну політики банків щодо іпотечних кредитів. Сьогодні ніхто не хоче ризикувати, ні банки, ні потенційні покупці квартир.

На ринку іпотечних кредитів у Львові виступають декілька банків і вони пропонують не так багато іпотечних програм, як було до кризи. Тому отримати кредит зараз вдається небагатьом сім'ям. Хоча не тільки це відлякує потенційних позичальників. Збільшилася ставка, посилилися вимоги до позичальників. У таких умовах банки в основному працюють на підтримання вже виданих кредитів, а не на видачу нових.

Багато потенційні позичальники відхиляються банками в слідстві свого роду діяльності. Наприклад, неблагонадійними зараз вважаються власники маленьких компаній, також працівники будівельної сфери і нерухомості, торгівлі і банків.

Люди, з іншого боку, самі не звертаються в банки, не тільки тому, що несприятливий економічний фон, але і тому, що немає впевненості в завтрашньому дні, що їх бізнес не прогорить або заробітну плату не уріжуть, або того гірше, що не звільнять.

У такій непростій економічній ситуації все ж таки є способи купити квартиру в кредит Львові. По-перше, якщо більша частина грошей є в накопиченнях, то можна нарівні з іпотечним кредитом взяти звичайний споживчий. З урахуванням того, що ціни впали, переплата за кредитом буде не така вже й велика. По-друге, якщо є у власності нерухомість, тобто схеми під заставу наявної нерухомості. Цей випадок підійде для сімей, які хочуть переїхати в більш велику квартиру порівняно з поточною.

Таким чином, сьогодні, в умовах зростаючої ціни на нерухомість, є альтернативні методи для поліпшення житлових умов.Іпотечні кредити у Львові на купівлю квартир