ГоловнаВирішили придбати квартиру У Львові?

Вирішили придбати квартиру У Львові?

Купити квартиру мріють всі, у кого її немає. Ось тільки ця можливість надається далеко не кожному. Комусь не вистачає грошей, хтось віддає перевагу приватному будинку, а комусь не дозволяють цього зробити інші причини. Наша бесіда буде присвячена вибору і придбання квартири без ризику для себе і своєї сім'ї. Купівля житла можлива як на первинному, так і на вторинному ринку. Кожна така операція має свої плюси, мінуси і нюанси, на які варто звернути свою увагу.

Спочатку поговоримо про купівлю житла на вторинному ринку, так як такі квартири купуються набагато частіше, ніж нові. Купити квартиру, в якій вже хтось жив, можна на багато дешевше, ніж житло відповідної площі в новобудові. Ціна відрізняється приблизно на 20%. Це суттєва сума, коли мова йде про тисячі доларів. Але купуючи таку квартиру, ви купуєте і ненову сантехніку, ненові двері і вікна, ненові шпалери і ненову меблі (якщо така взагалі додається). Так само купити квартиру можна і з заборгованостями, які накопичили минулі, або навіть позаминулі господарі житла. Тому на такі моменти обов'язково потрібно звертати увагу, дізнаватися, чи не є дане житло заставою по якомусь кредитом і так далі. Так само потрібно поцікавитися, хто буде вашими сусідами, так як вони грають набагато більшу роль, ніж це може здатися на перший погляд. Музика до ранку, з'ясування сімейних відносин після пляшки горілки, постійний дитячий плач і нескінченний ремонт - все це реалії, якими можуть нагородити нас сусіди. Купити нерухомість у Львові можна і з незаконно проведеним переплануванням, що так само тягне за собою сумні наслідки, але вже для вас, як для господарів.

Якщо ж ви хочете придбати квартиру в новобудові, то потрібно обов'язково дізнатися всю інформацію і фірмі, яка буде цим займатися. Адже всім відомі історії, в яких дирекція таких фірм привласнювала собі всі гроші, отводившиеся на будівництво, а люди залишалися без обіцяної нерухомості. Так само варто дізнатися про ґрунті, на якій будується будинок: якщо підземні води проходять неглибоко - від придбання квартири в цьому районі краще відмовитися. Будинок на такому грунті дуже швидко просяде, а мешканцям доведеться евакуюватися.

Плюсами покупки нової квартири можна назвати наступне: нова сантехніка, склопакет, неомраченная репутація житла, працюючий ліфт, підземний паркінг, автономне опалення (в деяких будівлях) і так далі. Не потрібно хвилюватися, що хтось стане пред'являти свої права на житло, як це часто буває з родичами колишніх господарів.

Купити квартиру у Львові комусь вдається лише раз у житті, тому вибір треба зробити такий, щоб вже через кілька років проживання, вам не захотілося переїжджати. Не помилитися у виборі допоможуть ріелтерські фірми, які знайомі з усіма плюсами і мінусами квартир в набагато більшою мірою, ніж простий обиватель.Вирішили придбати квартиру У Львові?