ГоловнаЖитлові комплекси комфорт-класу в Личаківському районі Львова

Житлові комплекси комфорт-класу в Личаківському районі Львова

Житлові комплекси комфорт-класу зводяться в Личаківському районі Львова в достатній кількості. Личаківський район розташований в дуже вдалому місці, з точки зору транспортної доступності, саме тому квартири в нових будинках тут користуються особливою популярністю..

Будівництво нових об'єктів тут ведеться за новітніми сучасними технологіями. Житлові комплекси, в більшості своїй, багатоповерхові, з облагородженим дворами і охороною. Часто, на перших поверхах нових будинків, розміщуються численні різноманітні об'єкти інфраструктури, а на цокольному поверсі проектують підземний паркінг.

Завдяки покращеній сучасної плануванні, всі квартири в нових будинках проектують великими і світлими, незалежно від їх метражу і кількості наявних кімнат. У багатокімнатних квартирах, для комфорту мешканців, в наявності часто ставлять додатковий санвузол.

Купити квартиру в новобудові можна як у розстрочку, так і з залученням іпотечного кредиту. Іпотека на придбання квартири надається банками під невеликі відсотки. Виплачувати кредит за іпотекою можна від п'яти до п'ятдесяти років, при цьому, можливо дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій.

Якщо ви вже зважилися на рахунок придбання житла, ми радимо купувати квартиру у забудовника. Адже у забудовників, на відміну від різних агентств, завжди низькі ціни і повний вибір квартир. До того ж, зараз можна зовсім не побоюватися обману, купуючи квартиру таким чином. Купуючи квартиру в забудовника, ви можете бути впевнені, що квартира буде тільки ваша і ключі ви отримаєте в обумовлений у договорі термін.