ГоловнаКвартири в новобудовах - перевірка надійності забудовника

Квартири в новобудовах - перевірка надійності забудовника

Купити квартиру в споруджуваному будинку - це вчинок, це подія, до якої іноді люди йдуть все своє життя. І тим жахливіше бувають випадки, коли забудовник не виправдовує покладених на нього сподівань, не виконує своїх зобов'язань. Тому при виборі забудовника потрібно знати ті критерії, які б говорили про його надійності або ненадійності. Забудовнику можна вірити, якщо у нього стабільна хороша позитивна репутація. Компанії можна вірити, якщо вона відпрацювала на ринку нерухомості не менше трьох років. Варто з'ясувати, як компанія змогла подолати кризу дві тисячі восьмого року. При цьому не варто вірити компанії, якщо споруджуваний будинок - це її перший об'єкт. Таких об'єктів повинно бути, як мінімум, три. Один повинен бути зданий, а другий повинен вже на етапі завершення. За цим об'єктом варто поспостерігати, приїхати кілька через різні проміжки часу.

Надійний забудовник, якщо він має вже здані, заселені будинки, в яких квартири вже знаходяться у власності; якщо він не має покинутих об'єктів; якщо на будівельному майданчику будинку, в якому ви хочете купити багатокімнатну квартиру у Львові, спостерігається нормальний, здоровий, робочий процес; якщо компанія не має негативних відгуків в інтернеті; якщо в компанії чиста інформація по лінії арбітражу; якщо квартири продаються відповідно двісті чотирнадцятого законом.

Фахівці ринку нерухомості говорять про те, що якщо компанія відкрито і нормально спілкується з представниками засобів масової інформації, то це дуже добра ознака. Причому це спілкування не повинно зводитися до піару керівного складу компанії, а просто до нормального розповіді про діяльність, про досягнення, про принципи роботи. Компанія повинна виносити на загальне обговорення (з допомогою ЗМІ) свої проекти, як нові, так і вже запущені в експлуатацію. У деяких покупців виникають питання про те, чи можна вважати компанію надійною, якщо вона будує свої об'єкти не на свої, а на позикові гроші? Чи може потенційний покупець з'ясувати достовірну інформацію про фінансове становище компанії? Фахівці кажуть, що не варто боятися, якщо забудовник використовує в будівництві не свої гроші. А ось з фінансовою політикою складніше: жодна компанія не буде піддавати публічності свої фінансові справи і звіти. Та й просто звернутися в компанію з проханням, надати фінансові документи, покупець не може.Квартири в новобудовах - перевірка надійності забудовника