ГоловнаРозповідь про пошук коштів на купівлю квартири у Львові

Розповідь про пошук коштів на купівлю квартири у Львові

Своя квартира у Львові - це та тема про яку замислюється мало не кожен молодий чоловік, який проживає тут. Існує велика кількість молодих людей, що проживають з батьками, є і ті що знімають квартиру, сплачуючи орендну плату кожен місяць. Жити з батьками часом здається не дуже зручно, молодому хлопцеві, наприклад, потрібно привести кудись даму, дівчині посидіти до ранку з подружками і поспілкуватися.

Так що якщо у вас є власна квартира, то перед вами відкривається багато нових можливостей, проте є і ті які роками думають як їм отримати житло. Віть знайти молодій людині навіть близько 28 000 доларів, а саме стільки потрібно для того, щоб купити квартиру у Львові, це не так вже й просто, з такими мізерними зарплатами, але що-ж робити у разі якщо купити вам цю саму квартиру нікому. Що робити? Взяти кредит? Або збирати якийсь бюджет? Над цими варіантами думають багато, і часом, як би це не звучало сумно або писсимистично, все і закінчується на цих думках.

Ну щож порахуємо кілька варіантів разом.

Варіант №1: Я відкладаю щомісяця певну суму на придбання нерухомості. І так, ми хочемо працювати і поступово відкладати на нерухомість у Львові. У місті середня зарплата становить 4000 гривень, оскільки якась частина коштів витрачається за часту на відпочинок і вечірки.. Не кожен молодий чоловік погодиться відмовляти собі у відпочинку, віть це молодість, треба веселиться, так і відпочинок від роботи потрібен якийсь. Припустимо, що після всіх витрат у вас залишиться - 1000 гривень. Тоді щоб назбирати на якусь нерухомість вам доведеться відкладати щомісяця по 1000 гривень, приблизно, 24 роки. Після такого починаєш замислюватися "А як люди взагалі їх отримали ці квартири?!" Та така перспектива це напевно один з найгірших варіантів, подумаєте ви, і будете праві . Тобто цей варіант відпадає.

Про другому варіанті придбання нерухомості ми поговоримо пізніше, а саме у другій частині даної статті. Далі ми будемо розглядати такі варіанти як кредити, оренда житла та поступовий викуп і так далі. Слідкуйте за моїми оновленнями на цьому сайті, буде ще багато чого цікавого!Розповідь про пошук коштів на купівлю квартири у Львові