ГоловнаНезвичайні рішення для квартири

Незвичайні рішення для квартири

У квартир, побудованих в радянські часи, не завжди зручні планування. Звідси необхідність в перетвореннях. Люди об'єднують санвузли, зносять перегородку між кухнею і кімнатою і так далі. Ще один типовий варіант - ізоляція суміжної кімнати. Від такої перебудови найбільшою мірою виграють двокімнатні квартири.

Деякі рішення, незвичайні і просто безглузді, можуть відлякати покупця. Той факт, що виконані роботи не пройшли узгодження, ще більше ускладнює ситуацію. Навряд чи покупець побажає взяти на себе зайву відповідальність і купити квартиру. До того ж виникають додаткові клопоти та витрати, пов'язані з перебудовою приміщення.

Оригінальний підхід виявив власник житла в «сталінці». Спочатку в квартирі було невелике вікно, розташоване вгорі між кухнею та санвузлом. Власнику сподобалася ця задумка, але він вирішив її вдосконалити. В результаті з'явився отвір від підлоги до стелі, виконаний з матового скла. Тепер кожен, хто знаходиться на кухні, може побачити обриси людини, який зайшов у санвузол.

Інший приклад - окрема кімната в кімнаті. Власники однокімнатної квартири, брат і сестра, поставили цегляну стіну, щоб отримати для кожного окремий простір. Власники «однушки» спочатку хотіли відгородити ліжко стіною і створити окрему темну кімнату. Але потім від цієї ідеї довелося відмовитися з ряду причин. Нове планування не відповідала вимогам законодавства. Кімнати виходили занадто маленькими, до того ж стіни «з'їли» б частину метражу.

У іншому випадку замість кухні була зроблений кабінет, а сама кухня «переїхала» в коридор. При виконанні деяких умов таке планування можливо узаконити. Однак перенесення кухні у вітальню погодити не можна. Саме ця ситуація є типовим порушенням з боку власників квартир. Люди хочуть відвести під кухню більш просторе приміщення, а на колишньому місці створити щось інше.Незвичайні рішення для квартири