ГоловнаЯк придбати квартири для студентів у Львові?

Як придбати квартири для студентів у Львові?

Дохід у кожній сім'ї різний. Деякі батьки можуть дозволити собі купити своєму чаду хорошу квартиру в престижних районах Львова і більше не згадувати про проблеми з житлом, однак більшість батьків орієнтуються на більш бюджетні варіанти, розглядаючи таку покупку лише як «стартове» житло, яке згодом можна буде обміняти на більш просторе. Так, найбільшим попитом при цьому користуються однокімнатні квартири або квартири-студії площею близько 40 кв. м у спальних районах Львова.

Так як до окремої життя у великому місті дитина ще не звик, то батьки намагаються забезпечити йому максимально комфортне житло в плані інфраструктури, транспортної доступності і безпеки. Важливу роль відіграє і віддаленість від Вузу, і, хоча вона не є вирішальним фактором, багато батьків прагнуть придбати житло, що знаходиться хоча б на одній гілці метро з навчальним закладом.

В цілому, в такому великому місті, як Львів, складно знайти район, де не було б хоча б одного навчального закладу. За даними статистики, на сьогоднішній день в місті розташовується більше десятка тільки державних Вузів, не кажучи вже про недержавні. Найчастіше батьки, які можуть дозволити купити своїй дитині окреме житло, вибирають найбільш престижні Вузи. Більшість з них знаходиться в центральному районі, до якого в принципі не застосовне поняття «бюджетне житло».

Звичайно, обумовлюються ціни аж ніяк не близькістю Вузів, а, в першу чергу, престижністю району ,  класом житла і багатьом іншим. Наявність під боком навчального закладу є скоріш приємним бонусом, ніж ціноутворюючим чинником. Впливати на ціну можуть лише самі імениті Внз, і тільки в тому випадку, якщо вони розташовані в крокової доступності від будинку.

Однак більшість батьків не володіють настільки серйозною сумою для купівля квартири, тому вибирають для свого чада більш бюджетні варіанти на околиці.  Але для багатьох і така ціна є непідйомною.  До речі, покупка житла на етапі будівництва - ще один реальний шанс заощадити. Правда потурбуватися покупкою доведеться заздалегідь, поки ще дитина навчається в школі. Тоді до моменту вступу у ВУЗ він буде забезпечений власним житлом, купленим за розумні гроші.Як придбати квартири для студентів у Львові?