ГоловнаКупити квартиру у Львові в новобудові

Купити квартиру у Львові в новобудові

Ринок нерухомості все ще дуже далекий від насичення у Львові. Очікувати зниження квартирних цін поки не доводиться. Велика частина населення все ще незадоволена якістю наявного житла, переважно через постійно зростаючих вимог, що пред'являються потенційними новоселами до свого сімейного вогнища. Масовий покупець все більше орієнтується на гідні, якісні умови проживання. Кількість погоджуються на прохідні приміщення і п'ятиметрові кухні, щороку зменшується.

Населення, що відносить себе до середнього класу, зазвичай хоче придбати квартиру Львові для своєї сім'ї в новобудовах. Пропозиція, як і раніше відстає від попиту. З цієї причини, всупереч найбільш песимістичними прогнозами, вартість житла продовжує злітати в захмарні висоти, хоча будинки зводяться повним ходом. Москва не має наміру поступатися своє місце у трійці світових лідерів дорожнечі житлового метра. Очевидно, навіть криза, що зачепила ринок нерухомості, не зможе змінити ситуацію. У столиці, як і раніше, стікаються маси мігрантів, які залучені максимумом можливостей самореалізації. І та частина цього потоку, яка зуміє перемогти і вистояти, завжди буде готова платити за престиж, за сумнівну честь називатися столичним мешканцем.

Одноманітність і планувальна ущербність квартир радянського періоду забудови, примушує більшість громадян докладати титанічних зусиль для придбання житла в новобудовах. Нові будинки мають потенціал створення комфортного житла, що враховує індивідуальні переваги, що уникає тривіальних речей і шаблонів. Сумірність статусу всіх проживаючих в новобудові послужить також важливим аргументом на користь квартири в новому будинку, де не буде неблагополучних сусідів.

Популярністю користується придбання квартир у споруджуваних комплексах. Недобудоване житло істотно відрізняється більш низькими цінами, та ще й зростає можливість вибрати найбільш підходящі варіанти. Наближаючись до завершення будівництва, квартира стає все дорожче, а кращі варіанти розкуповуються в першу чергу. Однак є й зворотна сторона медалі, яка в нестабільні кризові часи стає особливо актуальною: здача об'єкта може надмірно затягнутися, або будівництво і зовсім припиняється, а оренда квартири стає все дорожче. Ці негативні фактори не мають жодного позитивного ефекту на зростання покупок в новобудовах. Банки посилюють підхід до іпотечного кредитування. Вибір між спокусою значно здешевити купуються метри і ризиком втратити все, складає основну інтригу в цій ситуації.Купити квартиру у Львові в новобудові