ГоловнаНа якому поверсі купувати квартиру у Львові?

На якому поверсі купувати квартиру у Львові?

У більшості випадків поверх майбутнього житла відіграє для покупця не першорядну роль. Основна маса людей при виборі майбутньої квартири воліє орієнтуватися на більш значні характеристики житла - район, тип будинку, кількість кімнат, метраж, планування і т. д. Однак зовсім ігнорувати фактор поверху не варто - навіть якщо немає ніяких особливих переваг, згодом може з'ясуватися, що висотне положення квартири впливає на комфорт проживання.

Покупець вторинного житла, як правило, у виборі поверхи майбутньої квартири більш обмежений, ніж покупець квартири в новобудові у Львові. Обумовлено це тим, що при виборі готового житла на перший план виступає безліч інших характеристик житла, таких як юридична чистота, район, транспортна доступність, загальна площа, фізичний стан будинку та квартири. А ось покупець квартири в новобудові, вибравши забудовника і конкретний будинок, квартиру з цікавить плануванням і метражем, може вже вибирати з ряду аналогічних об'єктів, розташованих на різних поверхах - за умови, що їх ще не розібрали інші покупці квартиру Львові в даному будинку.

Як відомо, найбільш небажаними поверхами для більшості покупців є перший та останній поверхи. У квартирах на першому сильно чути вуличний шум, а на стінах часто від зайвої вологості з'являється цвіль. Окрім із-за підвищеної небезпеки проникнення в квартиру третіх осіб господарі повинні ставити на вікна решітки, що ніяк не сприяє створенню затишку. Останній же поверх багатьом не подобається зважаючи покрівлі, хоча в більшості сучасних об'єктів, за словами експертів, ця проблема відсутня.

Взагалі, квартири на верхньому поверсі є цілий ряд переваг: по-перше, немає сусідів зверху, які можуть затопити. По-друге, чим вище поверх, тим менше шуму доноситься з вулиці і тим менше пилу і комах у повітрі. І, нарешті, верхні поверхи часто виграють стосовно видових характеристик. Однак при розгляді варіанту на одному з верхніх поверхів квартири слід завжди пам'ятати про можливість поломки ліфта, в результаті якої доведеться підніматися пішки. Тому якщо квартира купується для літньої людини, краще вибирати нижні поверхи, шлях до яких у разі несправності ліфтового обладнання не потребує великих зусиль.На якому поверсі купувати квартиру у Львові?