ГоловнаЯкі квартири купують по іпотеці у Львові?

Які квартири купують по іпотеці у Львові?

Найчастіше іпотечні операції виробляються на ринку новобудов, а потім вже на вторинному ринку нерухомості. Крім того, деяка частина від усіх іпотечних операцій здійснюється в інвестиційних цілях. Які ж квартири найбільше цікавлять «іпотечних покупців»?

В першу чергу покупців цікавлять недорогі варіанти квартир в нових будинках і обов'язково з гарною транспортною доступністю. Вибір на ринку новобудов зараз досить великий, можна жити як у Львові, так і вобласті, але покупцям важливо, щоб шлях до роботи чи центру міста не займав більше півтора-двох годин.

На вторинному ринку нерухомості покупців найчастіше цікавлять обмінні операції, тому набагато більшим попитом тут користуються дво - і трикімнатні квартири, які вони збираються купити натомість своїм одно - та двокімнатним. Крім того, не рідкісні операції розміну, коли одну велику квартиру обмінюють на дві невеликі.

В якості інвестиції покупці найчастіше вибирають не дуже дорогі однокімнатні або навіть двокімнатні квартири в новобудовах, а також розмінюють свою квартиру на дві невеликі в місцях з гарною транспортною доступністю або перспективою відкриття метро. Куплені квартири у Львові можна буде здавати в оренду або продати після повного благоустрою району.

Є квартири, які не можна купити по іпотеці, це, наприклад, будинкиякі розраховані під знос. Крім того, є істотні обмеження для квартир, розташованих в будинках з високим ступенем зносу або тих, у яких зроблена незаконне перепланування. Можна купити по іпотеці квартири, з «темними плямами» в історії. Дуже важко продаються квартири, розташовані у будинках-пам'ятках архітектури, а також у стародавніх особняках.

Наприклад, для того, щоб отримати іпотечний кредит для покупки квартири в новобудові, будинок повинен бути акредитованим у банку, який надасть кредит.

Що стосується сегменту дорогого елітного житла, то тут не спостерігається особливого інтересу на іпотечне кредитування.Які квартири купують по іпотеці у Львові?