ГоловнаЯк уникнути проблем при купівлі квартири у Львові

Як уникнути проблем при купівлі квартири у Львові

З цієї причини багато покупців, не бажаючи ризикувати, довіряють вибір і придбання квартири професійного ріелтору, який добре знає ринок нерухомості може виявити всі переваги і недоліки, притаманні тому чи іншому об'єкту. Розглянемо основні проблеми, з якими може зіткнутися покупець, купуючи елітні квартири, нерухомість бізнес-класу вторинного ринку в новобудовах.

Юридичні проблеми

З фінансової точки зору, придбання квартири в споруджуваному будинкуу Львові завжди вигідніше, ніж покупка повністю готового житла. Однак у такої угоди є певні недоліки:

Будівництво може затягнутися або навіть заморозитися з якихось причин на невизначений термін.

Квартира по завершенні робіт може виявитися неякісної, не виключені явні та приховані дефекти обробки, комунікацій. В такому випадку немає ніяких гарантій, що забудовник виправить допущені помилки, причому зробить це в стислі терміни.

Бувають випадки, коли компанія-забудовник зовсім зникає, залишивши людей без грошей і житла.

При покупці квартири з вторинного ринку можна зіткнутися з набагато більшим спектром підводних каменів. Сьогодні шахраями продумано безліч способів укладення угод, які є привабливими і законними на перший погляд, але по факту виявляються неправомірними. Погодившись на таку угоду, покупець просто позбавляється грошей, так як віддає їх добровільно, але квартиру не отримує, бо не має на це прав. Наприклад, шахраї фальсифікують документи і продають квартиру, в якій раніше проживав і помер самотній старий. Інший варіант - продаж квартири з приховуванням того, яка кількість людей володіє нею. Вже після операції з'являється один з господарів, про яке нічого не було відомо на момент покупки. Таке придбання, природно, визнається судом недійсним. Врахувати всі ці нюанси і допомогти уникнути проблем можуть тільки ріелтори з великим досвідом, які забезпечать чесну угоду між продавцем і покупцем.

Розташування

Збираючись купити вторинне житло у Львові, слід не тільки знайти чесного продавця, але і підібрати дійсно хорошу нерухомість бізнес-класу. Наприклад, найбільш непривабливими вважаються квартири на першому і останньому поверсі будівлі. Перший поверх часто буває холодним, сирим, гучним. В останнього поверху в будинку також є недоліки: протікає в негоду дах, нестерпна спека взимку. Подібні варіанти треба розглядати тільки в крайньому випадку, хоча такі квартири коштують в середньому на 15% дешевше інших. Що стосується сусідів, то характер і стиль їх життя часто з'ясовуються вже після того, як новий власник обґрунтовується в квартирі.

Неявні недоліки квартири вторинного ринку

До даних проблем можна віднести погану проводку, яка перегорить за першої ж серйозної навантаженні в мережі, неякісний водопровід та інші недоліки систем комунікації. Якщо це новобудова, то житло може не мати чистової обробки, що стане проблемою нового власника.Як уникнути проблем при купівлі квартири у Львові