ГоловнаОбмін квартири без доплат у Львові

Обмін квартири без доплат у Львові

Альтернативні угоди, які в побуті називають обміном, традиційно популярні серед клієнтів. Різні життєві ситуації призводять до того, що люди звертаються за допомогою до ріелторів. Наприклад, щоб змінити район або покращити умови проживання в квартирі у Львові.

Дуже часто невелику квартиру міняють на більш просторе житло. Наприклад, сім'ї, які очікують поповнення, особливо зацікавлені в подібному переїзді. Звичайно, такий варіант, як обмін на квартиру більшої площі, зажадає зайвих витрат. Проте в даній ситуації є оптимальне рішення, яке дозволить обійтися без доплат. Це взаємозалік - обмін старої квартири на новобудову.

Плюси програми очевидні. Насамперед, продається квартира в новому будинку, з сучасними комунікаціями, упорядкованої прибудинковою територією, функціональними плануваннями. По-друге, поки дім будується, ціни нижче. За період будівництва, зростання вартості квадратного метра досягає 25-30%. Найбільш вигідною є покупка на початковому етапі будівництва, коли ціни мінімальні. Таким чином, можна здійснити обмін без доплат.

Розглянемо один з варіантів, а в якості прикладу візьмемо однокімнатну квартиру, розташовану в центрі Львова. Загальна площа складе 33 квадратних метри, а вартість пропозиції - 40 000 долларів. Цієї суми цілком вистачить на вигідний обмін. Наприклад, в споруджуваному мікрорайоні  однокімнатну квартиру площею близько 60 квадратних метрів.

Взаємозалік працює в нашій компанії давно і користується незмінно високим попитом серед покупців.  Завдяки нашому сайту  багато зробили вигідний обмін і живуть в нових квартирах.Обмін квартири без доплат у Львові