ГоловнаКупити елітну нерухомість у Львові

Купити елітну нерухомість у Львові

Більшу частину українських міст займає вторинне житло, і Львів - не виняток. Тут є споруди різних років, знаходяться у відмінному стані, які ще багато років будуть придатні для комфортного життя.

Кращими представниками вторинного житла північної столиці можна назвати будівлі, розташовані в історичних районах міста. Забудова цих районів новими будинками заборонена, тому якщо покупець цінує вдале розташування, мінімальні витрати на дорогу до місця роботи і близькість до ключових об'єктів північної столиці - це оптимальний варіант.

Ще одна перевага квартир вторинного фонду - архітектура. Більшість будинків минулих років будувалися за індивідуальними проектами: у Львові проживали багато представників знаті, які цінують кращі умови життя. Високі стелі, просторі кімнати, зручне планування, індивідуальні архітектурні рішення фасадів - одні з численних переваг квартир у старих будинках.

До недоліків такого житла можна віднести тільки наявність колишніх власників. Однак, незважаючи на це, елітні квартири у Львові, що належать до вторинного житлового фонду, часто вибирають багато знаменитостей, зірки театру, кіно та естради, бізнесмени, представники уряду країни.

Квартири в новобудовах

Для багатьох людей максимальний комфорт життя буде забезпечувати виключно нове житло. У цьому відношенні оптимальним варіантом будуть квартири в новобудовах.

Головна перевага цієї категорії житла - відсутність попередніх власників. Придбавши апартаменти, ви стаєте першим їх володарем. Для багатьох це є визначальним фактором при виборі житла.

Ще один плюс новобудов - це відповідність житла всім найсучаснішим стандартам. Як правило, це елітні квартири у Львові, розташовані в житлових комплексах і оснащені всім необхідним для комфортного життя. Це і розвинена інфраструктура, наявність підземного паркінгу, і власні системи життєзабезпечення та комунікацій, і наявність різноманітного сервісу, і багато іншого, що робить життя більш комфортним і безтурботним.

Крім іншого, на відміну від квартир у вторинному фонді, нові мають поліпшене планування, розроблену з урахуванням максимальної ергономічності простору. Для будівництва та оздоблення використовуються найбільш сучасні і високоякісні матеріали, які дозволяють не тільки забезпечувати високу надійність, але і реалізовувати будь-конструкторські, архітектурні та дизайнерські рішення.

Купити елітну нерухомість у Львові, розташовані в нових житлових комплексах, - це високий статус життя, при якому всі по найвищому розряду. Кращі матеріали, прекрасний сервіс, продумана до дрібниць інфраструктура, оптимальне розташування в місті - все це можуть забезпечити тільки новобудови, зведені з урахуванням потреб сучасної людини з високою планкою життєвого комфорту.Купити елітну нерухомість у Львові