ГоловнаЩо вигідніше купити чи побудувати будинок у Львові

Що вигідніше купити чи побудувати будинок у Львові

Що не кажи, а важливість цього питання для сучасної людини важко переоцінити. Адже власна житлоплоща дає її власникові не тільки певний соціальний статус, комфортні умови для життя, але і, в порівнянні з орендованими приміщеннями, значно економить сімейний бюджет. Будинок для людини, як відомо, є його особистою фортецею, але от купити її на ринку нерухомості з нуля будувати власний «замок» - кожен для себе вирішує сам. Зрозуміло, вибір альтернатив у прийнятті даного рішення включає в себе крім перерахованих безліч проміжних варіантів: наприклад, домовитися з підрядної організації про зведенні будинку «під ключ», або купити недобудований особняк і провести решту будівельно-монтажні роботи в ньому самостійно. Яке б рішення не приймав майбутній власник будинку, він повинен буде враховувати кон'юнктуру ринку нерухомості або ж нюанси роботи з підрядними організаціями, і весь процес, швидше за все, зажадає значних фінансових і тимчасових витрат. Зате в результаті, чим більше зусиль майбутнього господаря буде вкладено в об'єкт будівництва, тим ближче нове житло буде до ідеального «дому мрії».

Зазвичай рішення про купівлю або будівництво будинку у Львові визначається виходячи з безлічі суб'єктивних факторів, до яких відносяться майнове становище бажає вселитися в нове житло, його уявлення про архітектурі і дизайні, знання і зв'язку в будівельній галузі. Однак при цьому можна виділити деякі більш об'єктивні переваги і недоліки того або іншого варіанта набуття нового будинку, грають в прийнятті рішення важливу роль.

Отже, дане питання, незважаючи на свою очевидну суб'єктивність і повну залежність від думок і поглядів майбутнього власника будинку, має цілком певні «за» і «проти», на підставі яких можна визначити переваги і недоліки придбання і будівництва будинку. Часто визначальним стає питання часу, так як будівництво нового будинку, за визначенням, процес більш тривалий, чим його покупка. З іншого боку, місяці очікування можуть бути в результаті компенсовані наданням будинку, повністю відповідного запитам і індивідуальним побажанням господаря. Можна також підійти до вирішення цього питання з економічної точки зору і спробувати порівняти поточні ціни на ринку нерухомості з сумою витрат з будівництва нового будинку. Для цього Вам, швидше за все, потрібно скласти кошторис на передбачувані будівельно-монтажні роботи, що включає витрати на облаштування фундаменту, стін, прорізів, а також електромонтажні, сантехнічні, оздоблювальні роботи. У тому випадку якщо необхідності в більш-менш точних розрахунках немає, оцінити вартість робіт можна, проаналізувавши ціни недавно побудованих аналогічних споруд. Зрозуміло, що порівнювати вартість будівництва нового будинку з цінами на ринку нерухомості можна без обліку фактора «зношеності» будинку. У цьому сенсі придбання вторинного житла в чомусь схоже з купівлею уживаної машини: складно на перший погляд визначити скільки ще «проходить» та чи інша «запчастина». Тоді знання будівельних технологій може виявитися надзвичайно корисним для визначення зритих дефектів конструктивних і декоративних елементів будинку. Ті ж знання безсумнівно можуть стати в нагоді і в роботі з підрядником при будівництві нового будинку, так що майбутнім господарям приватних будинків залишається побажати заощаджувати не тільки гроші, але і знання в області будівельної індустрії.Що вигідніше купити чи побудувати будинок у Львові