ГоловнаЯк вдало орендувати квартиру у Львові

Як вдало орендувати квартиру у Львові

У наш час, при постійних переїздах, а тепер, ще і військовою ситуацією в нашій країні, дуже актуальною стала проблема оренди квартири у Львові. При цьому, головне не тільки орендувати квартиру, але і зробити це правильно, знявши не тільки хороше і відповідне житло, але і убезпечивши себе від різного роду несподіванок.

Обов'язково вибирайте квартиру з довірених джерел. Наприклад, якщо ви користуєтеся послугами агентства нерухомості, звертайтеся тільки до відомим і надійним компаніям. До речі, деякі з них вимагають передоплату. Важливо знати, що справжні ріелтори передоплату ніколи не вимагають, тому таке прохання відразу повинна викликати у вас підозру. Якщо у вас попросили передоплату - йдіть з цього місця.

Користуватися послугами агентства нерухомості набагато зручніше і безпечніше з кількох причин - там працюють професіонали, для яких швидкий і вдалий пошук квартири - їх заробіток на життя, так що вони зацікавлені в тому, щоб ви залишилися максимально задоволені їх роботою. Крім того, не дивлячись не те, що вам доведеться заплатити певну комісію за послуги, ріелтор, який працює з вами, укладе контракт про оренду житла, завдяки чому ви убезпечите себе і свої гроші.

Проте, робота з агентством не завжди вигідна. Справа в тому, що при короткостроковій оренді квартири платити 50% комісії за послуги ріелтора не зовсім вигідно. Також, ви можете легко знайти оголошення про оренду квартири і самі, на одному з популярних українських сайтів для приватних оголошень. Таким чином, при пошуку квартири самостійно ви можете досягти кінцевого результату набагато швидше і дешевше, ніж за допомогою ріелтора. Однак, при цьому, ви не будете до кінця захищені від ризиків, пов'язаних з можливою аферою орендодавця.

Якщо ви все-таки вирішили вибирати житло для оренди самостійно - треба знати, з чого почати. Для початку зайдіть на кілька сайтів приватних оголошень, де господарі вивішують свої приватні оголошення про оренду житла. Не варто вірити всьому, що написано в оголошенні. Побачивши декілька відповідних оголошень, складіть список з них, записавши вулицю або адресу, якщо він вказаний і контактні дані власника. Склавши такий список, можна починати обдзвін господарів.

При розмові з власником квартири, звертайте увагу на його (її) інтонацію і те, як швидко він чи вона відповідає на питання. Обов'язково, в телефонній розмові потрібно уточнити точну вартість місяці оренди цього житла, загальний стан квартири, наявність ремонту на кухні і в спальні, так це дві основні кімнати. Якщо вас все влаштовує, а власник, при цьому, не викликав у вас підозр, домовляйтеся про зустрічі. При огляді квартири, звертайте увагу на все - підлогу, стіни, стеля і меблі. Дуже важливо стан підлогового покриття, адже від нього залежить чистота в будинку.Як вдало орендувати квартиру у Львові