ГоловнаЯк орендувати квартиру на добу у Львові недорого без посередників

Як орендувати квартиру на добу у Львові недорого без посередників

Деколи потенційним покупцям-орендарям квартир здається, що в участі в операції співробітника агентства нерухомості немає ніякої необхідності. Вони наївно вважають, що це зовсім не важко - зняти квартиру на добу у Львові  недорого без посередників. Чим нерідко користуються шахраї, які працюють під виглядом інформаційних фірм. Нижче ми познайомимо Вас із роботою у сфері оренди житла справжніх ріелторів.

Якщо будете дотримуватися правила, шанси на успіх значно зростуть. Сьогодні оренда квартир - самостійний вид ріелторських послуг, у фахівця в цій області повинні бути визначені специфічні знання та навички. Оптимальним буде вибір ріелтора, основним профілем роботи якого є оренда квартир.

Ріелторські послуги по оренді житла полягають у наступному:

Це підбір відповідає Вашим вимогам квартири, перевірка повноважень іншого боку, складання договору оренди. У договорі обговоріть все, що вважаєте важливим і потрібним обумовити. В майбутньому це захистить Вас від безлічі проблем. Подальші взаємовідносини між орендодавцем і орендарем будуть відбуватися вже без посередництва агентства нерухомості. Тим не менш, при виникненні у сторін спірної ситуації, солідне агентство, у міру можливостей, сприяє вирішенню спору.

Які ж ризики підстерігають орендодавця, який допомагає Вам зняти квартиру у дешево (оренда однокімнатної квартири у Львові, двокімнатної...).

Перший ризик - несплата. По-друге, ризик псування майна. У деяких випадках збиток можна перекрити заставою. Або застрахувати майно (якщо його вартість значна). Причому в разі, якщо в агентства нерухомості є ексклюзивне право здавати якусь квартиру в оренду, то страховку оплачує ріелтор.

Орендуючи квартиру, дотримуйтесь важливого правила: не нехтуйте укладенням договору її оренди. Винагорода наймача ріелтору становить 80 - 100 відсотків орендної плати за місяць.

Спеціаліст за це повинен:

- Підшукати квартиру;

- Надати клієнту можливість оглянути;

- Обговорити з кожної зі сторін положення договору;

- Давати клієнту консультації в галузі права, маркетингу;

- Здійснити перевірку правовстановлюючих документів у сторони, яка здає квартиру в оренду.

Невід'ємними додатками до договору є опис майна, так і грошові розписки.

Львів, оренда квартир від господарів - це частий запит в Інтернеті, в тому ж Інтернеті Ви можете відшукати ріелторську контору з хорошою репутацією.Як орендувати квартиру на добу у Львові недорого без посередників