ГоловнаУ чому вигода подобової оренди квартири у Львові?

У чому вигода подобової оренди квартири у Львові?

Не секрет, що всі агентства нерухомості за те, що організують оренду житла, беруть досить пристойну суму. Тому часто компанії, які мають партнерів або філії в різних містах країни пропонують квартири на добу по собівартості.

Подобова оренда житла у Львові без будь-яких посередників користується популярністю, тому що це економно і практично. Такий варіант підійде не тільки для людей, які прибули в чуже місто у відрядження, але і для родини, яка приїхала на екскурсію, мандрівників або колективів.

Зазвичай, якщо керівництво компанії має договори з власниками квартир без втручання ріелторських фірм, пропонує своїм співробітникам подобове житло в різних частинах міста, людина відчуває себе в затишній, домашній обстановці, без готельної суєти зі стандартними дешевими номерами.

Можна не хвилюватися, що квартирні власники виявляться аферистами, адже угоду укладає керівництво компанії, воно ж і дає гарантії. Компанія гарантує безпеку угоди. В договорі чітко прописані штрафні стягнення у разі невиконання умов з чиєї-небудь сторони.

Зазвичай договору про квартири на добу укладаються не на місяць, а на тривалий термін, тому співробітник компанії може зупинитися в вподобаної квартирі на все необхідне для поїздки і вирішення справ час.

Бажано заздалегідь вирішити: в якому районі міста краще орендувати квартиру у Львові. Це залежить і від мети візиту, якщо він носить діловий характер, то місце розташування безпосередньо залежатиме від знаходження офісу або виробництва, які людина приїхав у відрядження. Якщо ж екскурсійна поїздка, то слід вивчити транспортну розв'язку, визначитися з місцями, які можна відвідати, а тільки після цього забронювати житло дешево.

У договорі про подобову оренду квартир зазвичай вказується: час і періодичність прибирання, потрібні додаткові послуги у вигляді прання, приготування їжі. При цьому клієнт не зустрічається з персоналом та іншими мешканцями, як в готелі. Це і є головною перевагою подобового житла. Людина відчуває себе як вдома, у звичній для себе обстановці, він може повноцінно відпочити після насиченого дня. Зазвичай, у квартирах є необхідна побутова техніка, Інтернет.

Дуже вигідно орендувати квартиру на добу колективно, якщо передбачається екскурсійна поїздка або відрядження на кілька людей. Оплата вважається не за персону, а за час перебування в квартирі Львова.У чому вигода подобової оренди квартири у Львові?