ГоловнаЯк двокімнатну квартиру перетворити в трикімнатну

Як двокімнатну квартиру перетворити в трикімнатну

Не кожна сім'я з появою дітей може дозволити собі переїхати у трикімнатну квартиру. І якщо в період  дитинства дитина не вимагає багато місця і прагне весь час бути з батьками, то згодом йому буде потрібно додатковий простір. Добре, якщо кімната потрібна тільки для однієї дитини. А якщо сім'я велика і з часом брат не хоче ділити особистий простір з сестрою, то в будинку здається тісно подвійно. В такому випадку не врятує і двокімнатна квартира у Львові. Єдиний вихід зробити з неї трикімнатну.

Для початку займіться малюванням і на аркуші паперу намалюйте свою квартиру. Ви повинні наочно бачити, що хочете отримати в результаті і при цьому враховувати розташування вікон, дверей, вентиляцій та стоків. Також потрібно заздалегідь дізнатися, які стіни є несучими, і які не можна зносити. Але навіть при перестановці перегородки необхідно свої дії погоджувати з відповідними інстанціями і отримати дозвіл. Також віддається на погодження проект щодо перенесення всіх комунікацій та газової плити.

Кожну кімнату потрібно об'єктивно оцінити і подивитися, яка підійде для поділу. Найбільш вдалим варіантом є приміщення з двома вікнами. У такому випадку ви можете сміливо ділити його навпіл. Але якщо такої можливості немає, і відокремлюване кімната без вікон, то можна вирішити і цю проблему. Є варіант установки на стелі або стіні фальш-вікна. Це світиться панель, на яку можна повісити картину з природою. Іншим варіантом є установка міжкімнатних перегородки з прозорого матеріалу. Це допоможе зберегти природне світло. А перегородку можна оснастити тонуванням, жалюзями або шторами, якщо людина захоче особистого простору.

Якщо в квартирі всі кімнати дуже маленькі і немає можливості поділити навпіл, то огляньте приміщення кухні. Якщо вона досить простора, то з неї вийде гарна кімната. При цьому відмінним варіантом є перенесення деякої кухонних меблів або навіть мийки на утеплений балкон або лоджію. Також кухонне приладдя можна розмістити у вітальні кімнаті.

Не забувайте при переплануванні використовувати додаткові квадратні метри, такі як балкон, лоджія або комора. Ви можете розширити кімнату для поділу за рахунок великого передпокою або ванною. Будь метр дозволить зробити простір ширше, і ваша двокімнатна квартира у Львові стане повноцінною трикімнатною.Як двокімнатну квартиру перетворити в трикімнатну