ГоловнаОсновні принципи грамотного покупця житла

Основні принципи грамотного покупця житла

Найчастіше потенційні покупці житла ще в процесі вибору об'єкта нерухомості роблять помилки, які згодом можуть стати для них фінансовими втратами і почуттям розчарування. Є кілька простих правил, які допоможуть прийняти зважене рішення.

Буває, що покупець просто закохується в якусь квартиру або будинок з самого початку, і не звертає належної уваги на такі аспекти як середньострокові перспективи та рівень ліквідності нерухомості при подальшому продажі. Тут мова йде про «великі» гроші, тому емоції не доречні! Вибираючи житло, оціните не тільки вартість об'єкта, але і якісний рівень прилеглої інфраструктури, і транспортну складову в особливості. Кращим рішенням було знайти оптимальне місце розташування, яке буде комфортно саме вам і вашій родині.

Якщо майбутнє житло буде купуватися в іпотеку, то ретельно прорахуйте можливості сімейного бюджету, з урахуванням банківських зобов'язань, податків і комунальних платежів. Остерігайтеся банківських пропозицій про кредити з плаваючою ставкою. Бували випадки, коли в умовах економічної нестабільності, витрати на обслуговування кредиту зростали до 30%!

Не варто купувати нерухомість в кредит, якщо у неї скромна площа, тим більше що її буде недостатньо для комфортного проживання всіх членів вашої родини. Прийміть до уваги майбутнє поповнення сім'ї. Частенько новоселам вже через рік або два доводиться підбирати житло більша за розміром. Але, врахуйте, що з часом витрати на придбання нерухомості зростуть, оскільки дорожчає ціна квадратного метра. Найрозумніше буде купувати квартиру у Львові з розрахунком на вирішення житлового питання на найближчі сім років.

Вибираючи нерухомість, перед здійсненням операції, тверезо оціните всі супутні вашому придбання витрати, такі як комунальні платежі, податки, які ляжуть на плечі власників. Певні види нерухомості, наприклад, популярні зараз апартаменти, в майбутньому для вас можуть стати неприємно-дорогими в процесі експлуатації. Тому розумним варіантом буде підібрати собі рівень житла за своїм реальним бюджету і способу життя. Тверезо оціните свої можливості для утримання і ремонту вибраного житла. Перед операцією обов'язково перевірте справність всіх комунікацій в квартирі і безпосередньо стан самого об'єкта у Львові. Це дуже важливо, оскільки виправлення серйозних помилок і ремонтні роботи комунікацій можуть стати для власника дуже дорогими і непередбаченими витратами.Основні принципи грамотного покупця житла