ГоловнаПрописаний неповнолітній. Нюанси продажу нерухомості

Прописаний неповнолітній. Нюанси продажу нерухомості

При продажу і купівлі житла у Львові потрібно в першу чергу враховувати права неповнолітньої дитини. В цьому питанні у держави жорстка позиція і по-тихому здійснити операцію не вийде ніяк. Так що кажуть професіонали про подібних випадках?

Законодавство дає можливість продавати нерухомість, власників якого значиться дитина до 18 років, за умови письмової згоди органів опіки. При цьому перелік необхідних документів для гарантованого позитивного рішення не прописаний.

Виходить ситуація, коли кожен місцевий орган приймає рішення, виходячи з власних міркувань і рекомендацій, які дають представники влади в окремо взятому окрузі. Незважаючи на це, ріелтори беруться за вирішення питань і можуть дати деякі рекомендації вирішили продати квадратні метри батькам.

Що потрібно для вирішення?

У більшості випадків органи опіки та поручительства вимагають придбання нерухомості замість проданого, при цьому розрахункова площа на кожного неповнолітнього не повинна бути меншою, ніж була.

Купити квартиру в новобудові з повним відсутністю обробки за виручені від продажу житлового приміщення у житловому і обжитому будинку, також може не вийти. Адже виникає спірна ситуація з санітарно – гігієнічними нормами. Обіцянки зробити ремонт в найкоротші терміни в розрахунок не беруться, а письмові зобов'язання на цей рахунок не передбачені.

Потрібно розуміти, що дитина віком від чотирнадцяти років уже може частково вирішувати свою долю, тому для продажу потрібна його письмова згода, яке, правда, не тягне за собою автоматичного згоди на операцію державних чиновників.

Стандартна угода

Агентства нерухомості  у Львові  в таких випадках проводять складну процедуру купівлі – продажу. В результаті дитина гарантовано отримує нове житло, а досвід спілкування з місцевою соціальною службою допомагає отримати бажане згоду без бюрократичних зволікань.

Покупцеві нерухомості не варто вірити продавцю, який запевняє, що з державними структурами питання залагоджено, а дитині куплять квартиру як-небудь потім. У цьому випадку можлива розтрата коштів, з подальшим судовим позовом про визнання угоди незаконною.

Розуміння того, що горе – батьки будуть мати проблеми з опікою, ваші нервові клітини не відновлять. Суд буде повністю на стороні неповнолітнього, а фінансова компенсація розглядається як другорядне питання. Гроші повернути звичайно зобов'яжуть, але скільки буде тривати повернення не може сказати ніхто.Прописаний неповнолітній. Нюанси продажу нерухомості