ГоловнаКвартира на першому поверсі. Продаємо вигідно

Квартира на першому поверсі. Продаємо вигідно

1 поверх на ринку користується не кращим попитом. Це можлива вогкість і запах з підвальних приміщень, шум від постійного потоку людей і зони відпочинку у дворі. Відкриваючи вікно для провітрювання, можна отримати багато пилу і інші неприємності.

Тому продаж такої нерухомості у Львові  передбачає або знижку до 20%, або істотні поліпшення (ремонт, прибудований балкон і так далі), які підвищують привабливість. Також продати своє житло можна цільовим покупцеві, але тоді треба бути готовим до тривалого пошуку.

Хто потребує нижньому поверсі?

Часто зустрічається варіант, коли молода сім'я обзаводиться власним житлом, продавши спільне з батьками майно і набуваючи 2 квартири меншої площі. Коли люди похилого віку, то їм набагато зручніше перший поверх.

Таким чином досягається певна незалежність від дітей. Сходити в магазин або вийти у двір можна в будь-яких умовах, незважаючи на проблеми з ліфтом або інші побутові труднощі. Сім'я з малими дітьми чи планує потомство, також може з легкістю піти на житло внизу. Це спрощує вихід з коляскою і дозволяє дітям ходити за маршрутом двір – квартира самостійно і безпечно.

Існують любителі квітів і чагарників. Ці люди розіб'ють під вікнами чудову клумбу і буде дбайливо доглядати за нею, робити це навіть з другого поверху трохи незручно. На жаль, у нас це рідкість.

Нежитловий фонд як рішення

Відразу потрібно обмовитися, що процес трудомісткий і займає близько року. Але якщо розташування вдале, то квадратні метри можуть придбати за стандартною процедурою з націнкою до 20%, з подальшим переказом.

Але набагато вигідніше провести процедуру самостійно, це дає декілька переваг:

- вартість житла у Львові зростає на 100 – 300%;

- є можливість здати в оренду під комерційне використання. Тоді вийде капіталовкладення в майбутнє;

- перспектива успішного бізнесу. Багато мешканців не погодяться на продуктовий магазин або кафе у себе в будинку, це додатковий шум і великий потік людей. Але перукарня, стоматологічний кабінет, послуги з ремонту зазвичай не викликають негативних емоцій у сусідів.

Перед тим, як починати процес перекладу, необхідно провести дослідження. Уважно підійти до питання розвитку транспортної мережі. Якщо через кілька років поруч з вами з'явиться метро, або місто активно розвивається в цьому напрямку, то комерційне приміщення – це найкращий вихід. Квартира на першому поверсі. Продаємо вигідно