ГоловнаПоради продавцям квартир

Поради продавцям квартир

Сучасний ринок нерухомості характеризується одним важливим явищем, коли пропозиція перевищує попит. Відповідно успіх процесу продажу власної квартири  у Львові  повністю залежить від грамотних і злагоджених дій продавця. Розглянемо корисні поради для тих, хто вирішив продати своє житло.

Скористайтеся допомогою.

При продажу квартири у Львові, особливо вперше, кращим варіантом буде скористатися допомогою фахівців в цій області. Головне, для допомоги вибрати кваліфікованого ріелтора, а не маклера або випадкового знайомого. Ріелтор допоможе не тільки в роботі з рекламною інформацією і підбору покупців, але і з оформленням угоди.

Для плідної і безпечного співпраці з фахівцем з нерухомості потрібно укласти договір, в якому чітко проговорюються права і обов'язки сторін, вартість послуг та рекламні канали, використовувані ріелтором в роботі. Продажну вартість квартири так само краще за все обговорити з ріелтором заздалегідь.

Наведіть порядок.

На рішення потенційних покупців впливає не лише стан квартири, але і навколишнє її середовище: вид під'їзду, будинку і прибудинкової  території. Природно, навести лад у цілому дворі одній людині не під силу, а ось підтримати чистоту на сходовому майданчику можливо.

Квартиру у Львові також потрібно привести до ліквідного виду. За необхідності зробити косметичний ремонт, поміняти сантехніку і підремонтувати вікна та двері.

Найкраще навести і зовнішній порядок у житло. Протерти пил, прибрати павутину, помити підлогу, стіни, меблі і сантехніку. Розберіть і винесіть непотрібний мотлох, привабливіше виглядає не заставлена, простора квартира. Для затишного вигляду необхідний мінімальний набір меблів, штори на вікнах світлі шпалери.

Не завищувати ціну.

Ціна повинна відповідати якості вашого житла та вартості аналогічної житлоплощі на ринку нерухомості. Більшість потенційних покупців відразу ж не розглядають варіанти із завищеними цінами.

Зрозуміти наскільки ви грамотно розрахували вартість своєї квартири можна вже через декілька днів після розміщення оголошення. Якщо воно користується низьким попитом, або при отриманні інформації про ціну, надходить відмову у розгляді вашого варіанту, то варто задуматися про невеликому зниженні вартості. Тоді, швидше за все, ви зрозумієте, що ваша квартира стала конкурентною серед аналогічних варіантів.

У додаванні до трьох важливих порад залишається додати, що при знаходженні покупця відносини з ним краще всього зареєструвати договором. Промовте відразу умови завдатку та штрафу у разі порушення даних зобов'язань.Поради продавцям квартир