ГоловнаГотуємо квартиру до продажу

Готуємо квартиру до продажу

Продаж квартири у Львові – справа клопітка і може затягнутися на невизначений термін. Для того, щоб її прискорити існує кілька способів. Один з найбільш очевидних – звернутися до хорошого ріелтора і чекати поки він підбере покупців. Завдання в цьому випадку господарів житла зробити його більш привабливим порівняно з аналогічними пропозиціями на ринку нерухомості.

Що можливо зробити, без істотних капіталовкладень і ремонтних робіт? По-перше, квартира повинна справляти позитивне враження чистої, просторої і готової до проживання. Для цього проведіть капітальну ревізію. Старі непотрібні речі «про запас», що скупчилися на балконі або в коморі, а також на антресолях рекомендується все-таки викинути або відвезти на дачу/гараж/роздати сусідам. Ви і полегшите собі життя при переїзді і значно збільшите візуально простір. По-друге, подбайте про розстановці меблів. Більшість квартир оформлені стандартним дизайном: уздовж однієї стіни гірка, вздовж іншої диван і крісла. Розставте по можливості меблі так, щоб вона не стояла «по струнці», це збільшить простір і не буде створювати враження вагончика, якщо кімната прямокутна. Якщо на стіні досі висить килим, сміливо знімайте і на одній з стін або вішайте дзеркало, або репродукцію пейзажу з перспективою. По-третє, провести генеральне прибирання. Звернути увагу на ті речі, до яких руки не доходять: в'їлася іржа, відклеївся  шматок шпалер, непрацюючий вимикач або дзвінок.

Також не останнім, а як раз навпаки перше враження справляє під'їзд. В період продажу поставтеся до нього уважно, за необхідності проведіть прибирання, наполягайте, про винесення сусідських віконних рам, які стоять вже півроку, вкрутіть лампочку, якщо перегоріла.

Однак, якщо ремонт в квартирі у Львові не проводився дуже давно, то без косметики не обійтися. Освіжити стан житла не займе багато часу і коштів, і внесе істотний і часом вагомий внесок у швидкість і ціну продажу квартири. Побілка, замінена старих шпалер, фарбування радіаторів опалення – освіжать зовнішній вигляд і поліпшать враження покупців.

Переживати про витрати не варто. Все-таки вони менш значні в порівнянні з необхідністю знижувати ціну потенційним покупцям, які будуть чіплятися до кожної дрібниці. Гарне враження про квартиру знижує ймовірність торгу і підвищує шанси на швидкий і вигідний продаж.Готуємо квартиру до продажу