ГоловнаОсобливості придбання житла в розстрочку

Особливості придбання житла в розстрочку

Перш ніж взяти на себе обов'язок придбати нерухомість у кредит у Львові, слід знати, що необхідно спочатку внести певну суму. Далі щомісяця потрібно буде виплачувати борг, що залишився, про це обумовлюється в договорі і складається графік платежів.

Деякі клієнти оформляють короткочасну іпотеку і зобов'язуються виплатити борг за квартиру протягом трьох місяців. Сума виплати може продовжуватись і до півроку. Зазвичай така розстрочка вигідна для покупця, тому що вона безвідсоткова або ж переплата складає всього один відсоток.

Довготривала іпотека передбачає внесення початкового внеску і подальшу виплату боргу за житло протягом декількох років. У такому разі процентна ставка зростає до 12 за рік.

Для іпотеки у покупця не вимагають великий перелік документів, довідки про доходи також не потрібні. Надається тільки паспорт. У той же час покупцеві необхідно внести відразу початковий внесок у розмірі 50% від вартості нерухомості. Бувають випадки, коли договір укладається за умови, що розстрочка буде довгостроковою, тоді сума першого внеску зменшується до 20%.

Покупка житла в кредит на законодавчому рівні оформляється трьома способами: оформляється договір купівлі-продажу, попередня угода або підписують договір про пайове будівництво.

Якщо покупець має справу з фізичною особою, тоді перш ніж підписувати якісь папери, потрібно разом з юристом перевірити весь пакет документів на квартиру та дані самого продавця і його сім'ї.

У разі продажу нерухомості юридичною особою, наприклад забудовником, краще вдатися до допомоги юриста і з'ясувати: яка історія організації, не змінювались її власники і яка її репутація на ринку нерухомості.

Якщо покупець укладає договір і стає учасником часткової іпотеки, тоді перед підписанням необхідно вимагати у забудовника всі установчі документи: звітність про діяльність, свідоцтво про реєстрацію та довідки з податкового органу, аудиторський висновок і бухгалтерські звіти за останні три роки. Після того, як забудовник здає будинок в експлуатацію, а іпотека не виплачена, то квартиру власник продати не може, поки не погасить борг.

Перш ніж вирішуватися на іпотеку у Львові, необхідно обумовити всі нюанси, що стосуються прострочення платежів і суми штрафу за такі дії.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що покупка житла в розстрочку вигідна для тих, хто відразу може виплатити половину вартості нерухомості, і згодом впевнений, що зможе регулярно вносити частинами борг.Особливості придбання житла в розстрочку