ГоловнаПравильний вибір квартири

Правильний вибір квартири

Кожна людина хоча б один раз у своєму житті стикається з питанням про придбання житла. Так як це все стосується великих грошових сум, то не хочеться робити помилки. Існують основні пункти, на які обов'язково треба спиратися під час вибору квартири у Львові, щоб потім не було розчарувань.

1. Документація. Необхідно детально перевірити відсутність заборгованості за комунальні послуги, а також має бути в наявності згоду на продаж квартири всіх людей, які на неї мають право. Якщо людина юридично безграмотний, то рекомендується звернутися до кваліфікованого фахівця в даній сфері, який завжди допоможе уникнути неприємностей і обману. Не варто соромитися задавати запитання продавцеві квартири. Коли людині приховувати нічого, то він з розумінням ставиться до цього неспокою.

2. Стан квартири. Якщо людина погодився придбати квартиру без ремонту, то вона автоматично буде коштувати менше. Тому не слід чіплятися до певних недоліків. Але все – одно сюрпризи можуть чекати на кожному кроці, тому щоб їх не було, необхідно все – таки знати інформацію про те, в якому стані знаходиться квартира. Якщо є свіжий косметичний ремонт, то тут необхідно насторожитися. Це стосується нових шпалер або міжкімнатних дверей. Якщо людина почне обдирати нові шпалери, то господарям це не сподобається. Але в обдиранні шпалер немає необхідності, так як з ним можна постукати рукою. Якщо під шпалерами чути, як осипається штукатурка, то це вже багато про що говорить.

3. Сантехніка та її стан. Якщо у ванній нова раковина або ванна, то це одразу помітно. Але в якому стані знаходяться труби, необхідно спеціально оглядати. Якщо їх потрібно змінювати, то це вимагає досить великих витрат. Необхідно звертати увагу на всі дрібниці. Наприклад, хороша вхідні двері може не дуже кидатися в очі, але тут вже економляться гроші.

4. Сусіди. Одним з важливих моментів є сусіди. А багато хто на це взагалі не звертають уваги, в результаті чого квартири продаються по невеликій вартості. Про сусідів розкажуть бабусі біля під'їзду або у дворі. Так людина захистить себе від неприємностей надалі.

Не варто забувати, що протягом шести місяців після придбання квартири у Львові  покупець має право на розірвання договору і отримати свої гроші назад. Це непросто, і повинні бути досить вагомі причини на це. Таким чином, необхідно заздалегідь передбачити всі нюанси процесу придбання квартири.Правильний вибір квартири