ГоловнаЦікаві факти про покупців квартир

Цікаві факти про покупців квартир

Нерідко потенційні покупці пред'являють незвичайні вимоги до житла, іноді їх вдається успішно задовольнити.

Вирішення житлових питань завжди клопітка захід. Деякі покупці – дивні мрійники, які визначають незвичайні вимоги до квартир, тому їм завжди непросто прийняти рішення. Є кілька цікавих фактів на цей рахунок.

На думку професійних ріелторів, багато клієнти часто не усвідомлюють, яку конкретно квартиру у Львові їм хотілося б придбати. В житті виходить так, що не завжди те, що озвучує потенційний покупець в якості бажаного, дійсно те, що йому потрібно насправді. Найголовніше – потрібно з'ясувати, що ж дійсно для клієнта є пріоритетом – він просто хоче збільшити свою житлоплощу; віддати свою дитину саме в цю школу або просто переїхати як можна далі від тещі і т. д.

Люди, які бояться обману і шахрайства, рідше за інших звертаються до послуг професіоналів. І навпаки – люди, які добре обізнані в цьому питанні, непогано розбираються в російському законодавстві на рівні юристів, які мають досвід в купівлі-продажу квартир, без сумнівів користуються послугами ріелторів і готові сплачувати чималу комісію, керуючись тим, що два кваліфікованих думки це добре.

За спостереженнями фахівців у Львові та львівській області більше 60% рішень про придбання житла приймає жіночий підлогу, і вони ж і набувають це житло. Але, в сегменті еліт класу слабка стать тільки доглядає житло, рішення приймають чоловіки.

Покупці квартир на останніх поверхах насамперед запитують про наявність технічного поверху. Для таких клієнтів це свого роду страховка того, що у випадку протікання покрівлі, на їх майно не обрушиться потік води.

За словами фахівців, багато клієнтів приділяють особливу увагу вигляду з вікна, причому для них не має значення, на якому поверсі знаходиться житло, на першому або останньому. При цьому, за словами самих клієнтів, у вікно вони виглядають виключно вранці і для того, щоб дізнатися яка сьогодні температура.

Фахівці розповідають про покупця, який хотів придбати житло на найвищому поверсі. Він хотів вивести водопровідні комунікації на балкон і зробити його в якості скляної душової кабіни, щоб можна було приймати душ в повний зріст і при цьому насолоджуватися видом околиць.Цікаві факти про покупців квартир