Головна3 корисні поради тим, хто продає свою квартиру

3 корисні поради тим, хто продає свою квартиру

В даний час на ринку нерухомості, пропозиція житла набагато вище, ніж попит на квартири у Львові. Успіх у продажі житла безпосередньо залежить від правильного підходу до процесу оцінки, і подання своєї квартири покупцеві. 3 поради досвідчених фахівців нададуть неоціненну допомогу в продажу квартири.

Порада №1

Зверніться за порадою до професійним ріелторам, які є посередниками при купівлі-продажу нерухомості. Кваліфіковані фахівці знайдуть покупців і нададуть допомогу при оформленні угоди купівлі-продажу. Таким чином, вам не потрібно буде самостійно шукати покупців, публікувати і розклеювати оголошення.

З посередником при купівлі-продажу квартири необхідно укласти договір, в якому треба чітко вказати права і зобов'язання кожної із сторін, розмір оплати за посередницькі послуги і вказати, які рекламні канали будуть використовуватися для пошуку покупців при продажу квартири. Перед підписанням договору необхідна кваліфікована юридична консультація незалежного фахівця. Ріелторське агентство визначає ціну на квартиру у Львові, маючи в своєму розпорядженні статистичні дані про попит та пропозицію на квартири.

Порада №2

Приведіть в порядок не тільки свою квартиру, але і свій під'їзд і двір, тому що потенційні покупці звертають на такі подробиці пильну увагу. Цілком можливо прикласти деякі зусилля зі свого боку до благоустрою двору, а ось облаштувати під'їзд, навести там чистоту, і налагодити освітлення – тут можна викластися по максимуму.

В квартирі необхідно провести косметичний ремонт перевірити стан сантехніки і навести порядок. Викиньте з дому непотрібні речі, нікчемну стару меблі, адже чисте і світле приміщення буде виглядати в більш вигідному ракурсі. Штори рекомендується залишити на місці, так як вони надають кімнаті затишний вигляд. Світлі відтінки шпалер і штор представлять квартиру в більш вигідному світлі.

Більш розумно зробити в квартирі косметичний ремонт, ніж проводити капітальний, так як практика показує, що витрачені на нього кошти повністю не відшкодовуються.

Порада №3

Досвідчені фахівці ріелтерського агентства не радять набагато завищувати ціну на квартиру у Львові. На ринку нерухомості в даний час пропозиція перевищує попит на квартири, і покупці будуть намагатися не розглядати варіанти квартир, ціна на які явно завищена.3 корисні поради тим, хто продає свою квартиру