ГоловнаДе і коли купити квартиру у Львові вигідно без посередників

Де і коли купити квартиру у Львові вигідно без посередників

Для багатьох з нас притаманне бажання заощадити, навіть якщо ця економія суперечить здоровому глузду. Хоча, може бути, це всього лише відголоски радянського періоду з загальним дефіцитом, коли придбати що-небудь по-справжньому вартісне можна було тільки по знайомству або через «своїх» людей.

Часи і обставини змінилися, але, на жаль, люди змінюються не так швидко. Може бути з цієї причини, багато, хто вирішують продати нерухомість, не хочуть самостійно вникати в тонкощі і нюанси ринку нерухомості за необхідності продажу всього однієї квартири у Львові. В результаті цього небажання, людина через своїх родичів, знайомих і навіть малознайомих людей, знаходить потрібний контактний номер дуже кваліфікованого фахівця» з даного питання.

Звичайно, всім відомо про існування ріелтерських агентств, але їм же треба буде заплатити за надані послуги! Своїм «досвідченим фахівцям» теж треба буде заплатити! В обов'язковому порядку продавцю квартири треба пам'ятати та приймати до уваги ризики, пов'язані зі здійсненням операції під керівництвом знайденого помічника.

З самого початку слід сказати про те, що багато цілком довіряють «своїй» людині, і наданий для підписання договір підписується без вивчення, не дивлячись. Це може стати фатальною помилкою.

Більше того, продавець добровільно передає в сумнівні руки всі документи, які стосуються нерухомості, в тому числі і правовстановлюючі. Ніхто не зможе гарантувати їх збереження і те, що вони не будуть використані у сумнівних операціях.

У реальному житті, якщо справа дійде до судового розгляду, то буде дуже важко довести правоту своїх слів, коли продавець позбудеться і житла, і грошей, тому як всі документи були підписані в добровільному порядку.

Висновок напрошується сам собою – можна здійснити операцію швидко і дешево, але це відбудеться не в користь продавця нерухомості, а на користь спритного шахрая.

Можливий і інший варіант розвитку подій – продавець може укласти договір з агентством нерухомості на продаж квартири у Львові. Після цього він зможе спокійно продовжувати вчитися або працювати. Періодично ріелтор буде звітувати клієнту-продавцю з приводу новин про квартирі, аж до моменту здійснення угоди купівлі-продажу нерухомості та отримання грошових коштів.Де і коли купити квартиру у Львові вигідно без посередників