ГоловнаОгляд житла перед покупкою

Огляд житла перед покупкою

Важливий етап перед покупкою квартири у Львові – це її попередній огляд. До такого моменту потрібно поставитися серйозно, так як це пов'язано з чималими грошима і витратити їх даремно мало хто захоче. Тому щоб уникнути додаткових витрат, треба врахувати ряд деяких нюансів, які допоможуть зробити правильний вибір.

Стан житла

Якщо мова йде про житло без ремонту, що автоматично знижує на нього ціну, то на багато недоліки можна не звертати уваги, але все ж потрібно мати хоча б загальне уявлення про стан своєї майбутньої покупки.

Коли ж у квартирі видно сліди свіжого ремонту, поклеєні нові шпалери, встановлено нові міжкімнатні двері, потрібно бути більш настороженим. Звичайно, підірвати шматочок шпалер, щоб дослідити стан стіни, ніхто не дозволить, та в цьому й немає необхідності. Досить буде просто постукати по стіні рукою, а звук розсипається штукатурки може сказати багато про що.

Велику увагу варто приділити і станом сантехніки. Якщо ванну, умивальник видно відразу, то труби вимагають спеціального огляду. Потрібно враховувати, що їх заміна може сильно позначитися на кінцевій сумі ремонту.

Якщо говорити в цілому, то важлива кожна дрібниця, наприклад, станом вхідних дверей, вікон, балкона і лоджії, якщо вони є. Все це допоможе заощадити не малі гроші при майбутньому ремонті.

Сусіди

Мало хто враховує такий важливий момент, як майбутні сусіди. Але саме вони нерідко можуть бути причиною поспішної продажу або зниженням ціни на житло. Тому щоб убезпечити себе від можливих сюрпризів у майбутньому, можна, наприклад, поговорити з бабусями біля під'їзду.

Документи

І, звичайно ж, останній етап перед покупкою – це перевірка документів нерухомості у Львові. Такий процес краще довірити юридично підкованим фахівцям, так як уникнути потенційного обману самотужки буде складно. Перевіряти потрібно як наявність письмової згоди на продаж від усіх, що мають право на це житло, так і стан комунальних рахунків. Не треба соромитися задавати продавцям питання, якщо приховувати їм нічого, то вони зрозуміють причини занепокоєння.

І, на останок, потрібно знати, що після покупки протягом півроку нові мешканці мають право розірвати договір, повернувши свої гроші назад. Процес цей проходить непросто, треба мати досить вагомі підстави, тому краще передбачити все заздалегідь, щоб не пошкодувати про свою покупку в майбутньому.Огляд житла перед покупкою