ГоловнаАгенства нерухомості у Львові, список, оренда квартир

Агенства нерухомості у Львові, список, оренда квартир

Сьогодні на ринку нерухомості у Львові можна зустріти безліч фірм і приватних підприємців. За стилем роботи їх прийнято класифікувати таким чином:

  • Чорні маклери
  • Сірі маклери
  • Білі маклери.

Чорний маклер, або інша назва «вовк - одинак», що відрізняється від інших тим, що працює з дому і не має власного офісу. У нього немає бази даних, дорогої реклами, внаслідок цього основне число клієнтів – знайомі та друзі знайомих. Такі маклери мало обізнані в юридичних питаннях, тому ніяких гарантій немає на те, що клієнт отримає юридичну підтримку навіть після того, як угода відбулася. Так як у такого маклера немає достатніх правових знань, то він не може допомогти у вирішенні питання з проблемною нерухомістю.

Невелике агентство представлено сірим маклером. У нього є маленький офіс у Львові, проте велику частину часу він не виконує своїх функцій, або ж там знаходиться всього кілька працівників. Іміджева реклама також відсутня, так як кожен агент, що працює в агентстві, шукає клієнтів самостійно власними силами. У такого агентства немає власної бази даних, і вони не навчають тих співробітників, яких взяли на роботу. Сьогодні сірі маклери займають 70% від числа всіх посередників, що працюють у сфері нерухомості. Проте їх число впевнено стає все менше і менше, на їх місце приходять великі агентства.

І нарешті, великі агентства, що займаються нерухомістю або білі маклери, такі агентства має відповідні освіту та досвід. У білих маклерів в наявності власний великий офіс, як правило, розташований у людному місці в центрі міста. У такого агентства обов'язково присутній якісна зовнішня реклама, а також реклама в друкованих виданнях. Такі маклери працюють з великими об'єктами, у них є контакти з органами влади, зі страховими організаціями та банками. Вони надають послуги з оцінки нерухомості, автоперевезення, будівельних бригад, що надають допомогу в отриманні кредиту. Співробітники, що працюють у такому агентстві, мають можливість піднятися по кар'єрних сходах. Також у таких маркерів є велика база даних (у друкованому або електронному вигляді). Ще однією відмінною рисою білих маклерів є те, що у агентства є філії та бездоганна репутація, зароблена багаторічною працею.Агенства нерухомості у Львові, список, оренда квартир