ГоловнаДе краще всього знімати квартиру у Львові?

Де краще всього знімати квартиру у Львові?

В залежності від обставин, кожна людина коли-небудь замислюється про успішному вирішенні житлового питання. Ось тільки можливостями для придбання власного житла володіють далеко не багато. Крім цього, для того щоб зібрати якісь кошти можна тимчасово зняти квартиру у Львові. Для підбору найбільш відповідного варіанту потрібно лише визначитися із зручним для орендаря його розташуванням, а також кількістю кімнат.

Де найдешевші квартири у Львові?

Звичайно, житло, розташоване ближче до центру міста коштує набагато дорожче околиці. Причому технічний стан будинку та рік його споруди абсолютно не ніякої ролі.

Якщо орендар шукає житло невисокій вартості, необхідно розглянути наступні варіанти:

  • спальні райони;
  • старі масиви;
  • будинки, в яких багато років не було капітального ремонту.

В основному саме житловий фонд впливає на вартість квартир.

Скільки кімнат вибрати?

Останнім часом, будівництво будинків здійснюється з використанням сучасних технологій, квартири в нових будинках мають велику площу. А ось знайти невелику компактну однокімнатну квартирку буде вже важко.

Для однієї людини цілком достатньо буде оренди невеликий квартирки, наприклад, однієї кімнати цілком буде достатньо. А сімейній парі, тим більше з дітьми краще всього підбирати варіант з кількома кімнатами. Пошукавши в інтернеті кілька цікавих варіантів, бажано не покладатися на фотографії, а самостійно перевірити житлові умови, загальний стан майбутнього приміщення для проживання.

Новобудови

Найчастіше в оренду пропонуються квартири в новобудовах. Слід врахувати, що вартість квадратного метра вторинного житла набагато вище нерухомості в новобудові. Єдиним недоліком можна вважати те, що зазвичай новобудови зводяться у віддалених від центру районах і далеко не всі мають свій транспорт, щоб без праці добиратися до роботи.

У новобудовах також зустрічаються й інші недоліки: нерозвинена інфраструктура; періодичні перебої з водо-та газопостачанням; різні недоробки в обробці квартири; постійний шум ремонту в сусідніх квартирах.

Однак орендувати квартиру в новобудові набагато вигідніше, ніж на вторинному ринку. Не секрет, що для більшості людей саме економія коштів є головним чинником при вирішенні цього питання.Де краще всього знімати квартиру у Львові?