ГоловнаОсновні моменти при купівлі квартири

Основні моменти при купівлі квартири

Для кожної людини придбання дорогої нерухомості є довгоочікуваним і дуже важливим моментом, що вимагає відповідального і попередньо добре спланованого підходу. І поспішати, тут зовсім не варто. Краще більше часу витратити на перевірку документів, ніж потрапити на гачок шахраїв і втратити великі гроші.

Перед купівлею нерухомості у Львові, потрібно обов'язково зібрати всю інформацію щодо об'єкта, що цікавить, а саме всю його історію, хто раніше володів цією власності, яким способом вона переходила від одного власника у володіння до іншого. Якщо квартира була передана у власність по спадкуванню, тоді важливо перевірити законність цієї угоди. Також необхідно з'ясувати про всіх тих, хто коли-небудь були прописані і проживали на купується житлоплощі, можливо, хтось з них в даний час відбуває термін в місцях позбавлення волі, або служить в армії. В такому разі ці особи через певний час зможуть на законних підставах заявити про своє право на проживання в цій квартирі.

Якщо вже підібрано хороший і документи в порядку, можна залишити завдаток продавцеві, але, тільки попередньо переконавшись в тому, що у цієї людини немає яких-небудь проблем з державними структурами, він не визнаний судом недієздатним громадянином. Так як ці особи зможуть легко через суд оскаржити будь-яку операцію з нерухомістю, не компенсуючи завдаток.

Для успішної операції рекомендується попередньо переконатися в достовірності всіх документів, які дуже важливі для її здійснення. До них можна віднести оригінали всіх документів на квартиру з бюро технічної інвентаризації, РЕУ, довідки від комунальних служб про відсутність заборгованостей, і з податкової інспекції.

Якщо співвласниками продаваної житлоплощі є неповнолітні діти, для офіційної реєстрації переходу права власності обов'язково потрібен дозвіл органів опіки на здійснення цієї операції. Якщо передбачається оплата безготівковим способом, потрібно вивчити банківські рахунки, процедуру розрахунків і дізнатися про можливість зниження податків, звичайно ж, в рамках законодавства.

Крім усього іншого, слід перевірити стан комунікацій будинку, в якому продається квартира у Львові, а також документи, що свідчать про реконструкцію будинку або переплануванням житлової площі.Основні моменти при купівлі квартири