ГоловнаВаріанти безпечного знімання квартири

Варіанти безпечного знімання квартири

Безсумнівно, в будь-який період життя практично кожна людина потребує в оренду житлоплощі. Причини цьому можуть бути найрізноманітніші, наприклад, доросла дитина бажає жити окремо від своїх батьків, у сімейної пари немає власного житла, у разі розлучення одному з подружжя ніде жити та інше. Не секрет, що у сфері нерухомості дуже часто зустрічаються шахраї, тому необхідно знати, як можна убезпечити себе від їх вивертів.

Безпосередньо перед пошуком житла, бажано заздалегідь визначитися з сумою, яку можна буде витрачати щомісяця на оренду квартири у Львові. Для цього потрібно вивчити оголошення з найкращими варіантами й визначити їх середню вартість.

Щоб безпечно зняти житлоплощу багато людей звертаються в різні агентства нерухомості. Вони корисні тим, що обов'язково перевіряють здається квартиру на чистоту, мають велику базу даних квартир, постійних клієнтів, у них працюють професійні ріелтори. В обов'язки яких входить як пошук та супровід клієнта на огляд обраного варіанту, так і документальне оформлення угоди.

Також можна поцікавитися у своїх знайомих або родичів, можливо, хто-небудь з їх оточення шукає квартирантів. Цей варіант можна назвати найкращим, єдине, що слід передбачити, це те, що при виникненні фінансових труднощів і затримкою оплати, можуть зіпсуватися відносини з близькими людьми.

Незалежно від того яким чином буде знайдена знімна житлоплощу, слід обов'язково укладати договір з її власником. Перед його підписанням, необхідно ще раз ретельно його прочитати, переконатися в тому, що його умови жодним чином не обмежують права орендаря. Навіть орендуючи житло у своїх родичів, договір рекомендується складати на загальних умовах, ця передбачливість допоможе в майбутньому уникнути претензій з боку близької людини.

Якщо сподобався варіант, в якому власниками є незнайомі люди, необхідно перевірити документи на квартиру. Цей захід допоможе убезпечити квартиронаймача від шахраїв. В якості орендодавця може виступати тільки власник здаваної нерухомості у Львові.

Також, перед підписанням важливо заздалегідь обговорити, хто з сторін буде оплачувати послуги ЖКГ, в який саме день буде провадитися оплата за проживання та інші моменти. Все це обов'язково має міститися в договорі.Варіанти безпечного знімання квартири