ГоловнаЯк самостійно здати квартиру

Як самостійно здати квартиру

Деякі власники квартир для здачі своєї квартири не бажають залучати посередників, хочуть зробити це самостійно. У цьому випадку, щоб таку угоду оформити правильно ним слід врахувати певні моменти. А також, доведеться самому шукати квартиронаймачів, попередньо підготувавши її до майбутнього заселення.

Надавати квартиру для проживання іншим людям можна на будь-який термін. При цьому якщо власник нерухомості у Львові планує здавати її на тривалий період, необхідно орієнтуватися на пошук надійних і сумлінних мешканців. Звичайно, для більшої вигоди її можна надавати для подобового проживання, але такий варіант підійде тільки тим власникам, які мають у своєму розпорядженні часом, необхідним для постійного пошуку клієнтів, оформлення угоди.

Безсумнівно, перед пошуком нових квартиронаймачів, житлоплощу необхідно привести в гарний стан. Тому що абсолютно всі потенційні клієнти оцінюють загальний стан квартири, перевіряють справність сантехніки та інших деталей. Якщо квартира знаходиться в кілька непривабливому стані, бажано зробити недорогий ремонт. Невелике вкладення грошових коштів у поліпшення зовнішнього вигляду квартири швидше приверне орендарів.

Після цього потрібно поширити оголошення про здачу квартири у всілякі ЗМІ, спеціальні сайти, друковані видання. Також, можна розповісти про свій намір своїм родичам, друзям, колегам.

У людей, які відгукнуться на оголошення потрібно обов'язково перевіряти паспорт. Господареві квартири також необхідно показати майбутнім орендарям свої документи, включаючи правовстановлюючі документи на орендоване житло. Це потрібно для того, щоб вони були спокійні, що перед ними справжній власник квартири.

Важливо ще перед оформленням договору домовитися про вартість подальшого проживання. Після чого слід переходити до складання договору, в якому необхідно детально описати всі умови, на яких надається квартира в оренду. Договорів повинно бути два, один з них залишається у господаря квартири у Львові, другий передається квартиронаймачеві.

Слід пам'ятати, що отримання прибутку від здачі квартири, тягне сплату податку, тому відразу ж після підписання договору, необхідно звернутися в податкову інспекцію для заповнення декларацій та внесення платежу.Як самостійно здати квартиру