ГоловнаСпособи здачі квартири в оренду

Способи здачі квартири в оренду

Є безліч людей, які мають своїм вільним житлом. Саме його, без проблем, можна здавати в оренду.

Як правило, це дуже хороший варіант для отримання додаткового доходу. Тому, якщо на очі потрапила стаття, і викликала підвищений інтерес, читач має таким приміщенням і може здавати його в оренду.

Безумовно, потрібно усвідомлювати, що все це займе багато часу. Малоймовірно, що потенційний орендар знайдеться швидко, протягом доби або тижня. Для цього, як правило, потрібно більше часу – місяць або більше.

Все це не повинно викликати відчаю, особливо якщо орендодавець поспішає. Заплановані людиною терміни – це одне, а обставини і вигода – зовсім інше. Коли орендар знайдеться, не варто поспіхом підписувати з ним договір, оскільки існують деякі правила, обов'язкові для дотримання для того, що б все було законно, правомірно і вигідно.

В першу чергу потрібно мати на руках договір, складений згідно всім юридичним нормам. Там повинні бути прописані всі моменти, які необхідно знати орендарю, який здає квартиру у Львові. Власник житла, разом з орендарем, повинні уважно переглянути всі пункти документа, та не пропустити жодного з них. Завжди повинно бути мінімум два примірники договір, у власника квартири, та в орендаря. Підписи одного та іншого представника повинні бути поставлені на обох примірниках договору, щоб потім не було непорозуміння.

Експерти, з питань оренди житла, кажуть, що в обов'язковому порядку потрібно обговорювати щомісячну плату, яка влаштує орендодавця і наймача. При наявності меблів у приміщенні, потрібно домовитися з орендарем про те, щоб вона так і залишалася в ідеальному стані, як на момент знімання. Також, необхідно обумовити випадки псування майна орендодавця, і що саме орендар повинен зробити в разі пошкодження – купити нове або заплатити за старе.

Якщо наймач квартири у Львові вирішить зробити ремонт, наприклад, змінити вікна, тоді неодмінно потрібно обговорити все з власником квартири. Вся вартість ремонту лягає на плечі тільки орендаря. Коли людина буде з'їжджати з квартири, тоді власник повинен буде заплатити йому якусь різницю з тих грошей, що були витрачені на ремонтні роботи. У будь-якому випадку, краще всього передбачити все наперед, щоб уникнути непорозумінь і проблем.Способи здачі квартири в оренду