ГоловнаПозитивні і негативні сторони житла в спальному районі Львова

Позитивні і негативні сторони житла в спальному районі Львова

Ось ви зібралися придбати житлову площу. Перше, на що ви звернете свою увагу, це вибір де обживатися – в межах міста або на околиці. Кожен з цих варіантів має рівну кількість позитивних і негативних сторін.
Припустимо, ви придбали квартиру в центрі Львова. З одного боку вам дуже зручно це з точки зору пошуку роботи, велика кількість різноманітних розважальних центрів, шкіл і дитячих садків. Проте вартість житла, обслуговування та й в принципі цін в магазинах значно вище, ніж в передмісті. Існують деякі проблеми з вільними метрами в самому Львові. Сильний шкоди здоров'ю промисловими викидами, само собою погана екологія і постійні кілометрові пробки в годину-пік.
Що стосується житла в передмісті – ситуація абсолютно протилежна. Хороша, а часом і відмінна екологія, набагато більш низькі ціни на житло, обслуговування і так далі. Основними мінусами ж є слабкий розвиток інфраструктури. Менші соціальні гарантії тим, хто прописаний на околицях міста: обмеження на лікування в лікарнях Львова, жителі міста мають дещо більші соціальні доплати.
Намагаючись лавірувати між цими двома варіантами багато мають труднощі з вибором і зупиняються на те, що задовольняє їхні запити більше, але не на сто відсотків. А деякі приходять до висновку, що проміжний варіант найкращий і селяться в спальних районах. І це дуже хороший вихід.
Можете самі подивитися на різницю. Приміром, вартість житла в личаківському районі становить 30 000$. Причому це далеко не центральний район. А ось на околиці міста Львова 20 000$. До всього іншого цей район має розвинену інфраструктуру, близьке розташування лісу, що покращує екологію, а так само розвинену транспортну гілку. Само собою, що даний район є не самим престижним, однак для тих хто шукає зручний спальний район у Львові це чи не найкращий варіант.


Позитивні і негативні сторони житла в спальному районі Львова