ГоловнаПервинна нерухомість, як не потрапити на довгобуд?

Первинна нерухомість, як не потрапити на довгобуд?

Придбання нерухомості в новобудові Львова є досить привабливою угодою. Таким чином, можна трохи заощадити і при цьому отримати квадратні метри під офіс або житло в новому будинку, з поліпшеним плануванням. Правда, не обходиться і без ризиків, адже ви не можете в'їхати вже назавтра, необхідно чекати закінчення будівництва. Саме в цьому і криється головний ризик, в нашій країні затримки з введенням будівель в експлуатацію на 2-3 місяці є нормою. Більш того, деякі будівництва можуть раптово виявитися замороженими на довгі місяці. Як же купити первинну нерухомість(новобудови) і уникнути всіх цих ризиків у Львові? Спробуємо дати кілька слушних порад.
Намагайтеся завжди ретельно вивчати репутацію та історію забудовника. Причому, багато будови зводяться під вивіскою досить відомих компаній, але будують їх генеральні підрядники, у яких можуть виникнути різні проблеми. Тому необхідно дослідити репутацію не тільки забудовника, але і генерального підрядника, якщо будівництво ведеться через нього. Сьогодні для цього є універсальний і швидкий спосіб використовувати інтернет, якщо були некрасиві історії, то обов'язково буде відповідна новина, або записи в блогах.
Одним інтернетом обмежуватися не варто, необхідно з'їздити на об'єкт будівництва і подивитися, як там ідуть справи, наскільки він готовий. Хорошим рішенням буде поспілкуватися з населення, поговоріть з бабусями і завсідниками навколишніх крамничок. Ви дізнаєтеся багато корисної інформації про хід будівництві, також дізнайтеся відношення до зведення будівлі, не проходять мітинги або не подаються позови? Все це не займе багато часу, а ви зможете отримати достовірну та корисну інформацію про будівельному об'єкті. Адже, якщо мешканці мітингують проти будівництва або готують позов, то дуже ймовірно, що буде тривалий розгляд, в ході якого будівництво об'єкта скоріше всього зупинять.


Первинна нерухомість, як не потрапити на довгобуд?