ГоловнаЗакордонна нерухомість

Закордонна нерухомість

Нерухомість можна купувати не тільки в своєму місті або в передмістях, але і в іншій країні. Причому це може вирішити відразу два завдання, одна дасть можливість поїхати в теплу зарубіжну країну відпочити на вихідні, адже ніякі путівки не потрібні, ви їдете собі додому, інша ще більш важлива це хороші інвестиції. Економічна криза обвалила ціни на нерухомість не тільки у нас, але і по всьому світу, десь сильніше, в інших країнах менше. Причому, в більшості популярних країн вартість нерухомості сьогодні стабілізувалася або навіть початку обережне зростання.
Вибираючи місце заміської нерухомості краще дивитися туди, де найбільш комфортно буде саме вам. Вибір досить великий, навіть поглянувши на Європу можна сміливо виділяти Чорногорію і Хорватію, де ціни впали досить сильно. При цьому там дуже красиві місця, чудово підходять для відпочинку, що важливо такий відпочинок буде не дуже обтяжливим, так як загальний рівень цін в цих країнах схожий з нашим.
Болгарія популярна в основному на ностальгічною хвилі, коли це була одна з небагатьох країн, де можна було відпочити. Але, сьогодні там дуже дорого, при відсутності належного сервісу. З іншого боку, можна придбати будинок прямо на морському узбережжі, є широкий вибір елітарної нерухомості. Однак це далеко не найкраще місце для інвестицій і для відпочинку.
Кіпр є непоганим вибором, як для інвестицій, так і для відпочинку. Купити будинок просто, більше того, те, що це країна ЄС, дасть вам мультивізу з можливістю перебування на Кіпрі 180 днів у році. Ціни на нерухомість вище ніж в Чорногорії і Болгарії, але воно того варто, тим більше що вони знову почали стабільне зростання. Інший варіант Іспанія, чисті пляжі, великий вибір нерухомості на будь-який гаманець і при цьому ціни нижчі, ніж на Кіпрі і в даний момент, вони ще знижуються. Тому, можна купити відмінний будинок на середземноморському узбережжі, за ціною невеликої дачі в Підмосков'ї.


Закордонна нерухомість