ГоловнаКупівля нерухомості в іпотеку

Купівля нерухомості в іпотеку

Якщо власного капіталу вкладника недостатньо, для покупки нерухомості в іпотеку у Львові можна залучити іпотечний кредит. В докризову епоху європейські банки охоче роздавали кредити на купівлю житла під 3-6 %, початковий внесок при цьому становив лише 10-30 %. Зараз умови дещо посилилися, але і тепер доступну іпотеку можна отримати під 5-7 %, при первинному внеску від 20-30 %.

Умови можуть змінюватися в залежності від конкретної країни і банку. Такий варіант можна розглядати як звичайну покупку нерухомості в розстрочку. Щомісячні платежі банку, власник квартири чи будинку перекладає на плечі орендаря, а після виплати всієї суми може продати нерухомість, яка в ідеалі повинна помітно зрости в ціні.

Темні плями цієї стратегії очевидні. Від власника вимагається повне залучення в управління об'єктом, а крім того, помилка у виборі нерухомості, квартири може стати фатальною. Просто існує ймовірність не залучити орендарів зовсім або залучити, але за більш низьку ставку, ледве покриває (або навіть меншу) щомісячний платіж банку.

Малоймовірно, що іноземець, який не володіє специфікою зарубіжного ринку, здатний самостійно вигідно купити в іпотеку якусь нерухомість чи квартиру. Я б радив покупцеві знайти в цікавій країні досвідченого маркера або компанію та скористатися їх посередницькими послугами. Звичайно ці фірми пропонують так само і послуги з управління нерухомістю. Краще витратити 2-3 % вартості об'єкта на послуги професіоналів, ніж втратити в рази більше, діючи самостійно, нехай навіть за рекомендацією знайомих і друзів.Купівля нерухомості в іпотеку