ГоловнаКоли найкраще купити квартиру, а коли оренда вигідніше?

Коли найкраще купити квартиру, а коли оренда вигідніше?

Купівля житла у Львові мрія багатьох наших співгромадян. На жаль, далеко не завжди є можливість придбати квартиру, так як це справа затратна, а накопичити потрібну суму далеко не завжди можливо. Іпотека цікавий варіант, але виплачувати внески протягом десятиліть досить невтішна перспектива, адже доведеться відмовитися від накопичень, відпочинку, покупки потрібної техніки. Спроба зняти квартиру для багатьох є єдиним способом отримати свої квадратні метри, нехай і досить дорого, але це багатьом бачиться кращим рішенням. Давайте розберемося, коли краще обмежиться орендою, а коли покупка житла є більш вигідним рішенням.
Іпотечне кредитування, один з найпопулярніших шляхів отримання житла. Однак слід враховувати, що ви берете кредит на тривалу перспективу, якщо у вас виникнуть проблеми зі здоров'ям або роботою, то ви можете втратити своєї квартири. Слід усвідомлювати цей ризик, також ви досить серйозно переплачуєте на відсотках. До речі, переплату можна зменшити, якщо ви внесете максимальний внесок або зменшити термін погашення кредиту. Купівля житла у Львові без сумніву найбільш вигідне рішення, але тільки якщо у вас є засоби, щоб купити всю квартиру, або внести більше 50% внеску.
Оренда зажадає від вас регулярних щомісячних внесків, при цьому квартира чужа, а значить ремонти, перепланування, так і купівля габаритної техніки практично виключені. Більш того, вас можуть завжди попросити орендованого житла. Ці ризики можна парирувати, підбираючи спочатку підходящі по дизайну і техніки квартири, також укладаючи тривалі договору оренди. До речі, якщо у вас є заощадження, то можна частково або повністю гасити вартість оренди. Наприклад, ви знімаєте квартиру за 500 доларів на місяць і маєте 60 000 доларів заощаджень. Якщо їх покласти в надійний банк під 15%, то ви будете мати 9 тисяч в рік, а оренда вам обійдеться в 6 тисяч доларів. Як бачимо, це дозволить ще й заробляти по 3000 доларів щорічно.


Коли найкраще купити квартиру, а коли оренда вигідніше?