ГоловнаНерухомість в кредит у Львові

Нерухомість в кредит у Львові

Все частіше жителі Львова звертаються до західної моделі придбання житла в кредит. Однак, варто пам'ятати про деякі «підводні камені» такої системи. Так, якщо ви берете іпотечний кредит під 13% річних і терміном на 10 або більше років – підсумкова сума фактично буде дорівнює подвійній ціною квартири, а іноді і більше. Як не крути – іпотека дороге задоволення. З іншого боку, якщо придбати у кредит житло не доведеться обмежувати себе, збирати гроші, що б набагато пізніше придбати будинок або квартиру. Переплачувати в двоє за ту ж житлову площу – так само задоволення не з приємних.
Однак, не все так погано. У іпотеки є великий плюс. При покупці в кредит ви заздалегідь домовляється про суму, і міняти її не можна. Тобто, якщо ціни на житло будуть рости (а вони стабільно зростають рік від року на вітчизняному ринку), то іпотека може виявитися навіть в чомусь вигідною справою. В принципі, «шкурка вичинки варта», але важливо розуміти – ціни річ не постійна, і вони можуть з таким же успіхом падати, як росли досі. В такому ключі показовим є ринок США. Кілька років тому Америку струсонув іпотечна криза. Грубо кажучи, обивателі скупили житло в іпотеку і не змогли виплатити, відповідно, житло за копійки виставлялося на продаж.
У будь-якому випадку, найважливіше – умови кредитування. Якщо заставою служить комфортабельна квартира в гарному домі, умови іпотеки не можуть бути занадто обтяжливими для позичальника. Для перевірки умов угоди, краще всього купити квартиру через агентство нерухомості. Там перевірять всі нюанси, щоб не сталося поганого.
Майже завжди, покупна квартира є власністю банку на деякий час. Як тільки внесений останній платіж за житлоплощу, мешканець набирає повні права власника. До погашення кредиту ніяких дій з квартирою без згоди банку проводити не можна. Навіть здача її в оренду вимагає спеціального документованого дозволу.


Нерухомість в кредит у Львові