ГоловнаМожна знайти житло самостійно?

Можна знайти житло самостійно?

Для того щоб знайти собі квартиру без посередника у Львові, доведеться непогано попрацювати. Купуючи свіжі газети і перечитуючи всі оголошення, самостійно відрізняти посередників Ви можете вже за тиждень. Простіше буде, все ж таки, дати оголошення самому в розділі "Куплю". І не варто недооцінювати Інтернет – він куди надійніше старомодною розклеювання оголошень на стовпах (зазвичай на стовпах оголошення проживають не довше доби). Можна, звичайно, звернутися за допомогою в спеціальне агентство, але вона буде грати роль того ж посередника, до того ж, агентств з нерухомості відносно небагато, і більшість з них нові й недосвідчені, так що насамперед необхідно поцікавитися про їх досвід та дізнатися все про стартапи, щоб не зв'язатися з недосвідченим агентством або шахраями.

При виборі квартири можна натрапити на деякі підводні камені. Приміром, продаж за домовленістю – це певний ризик. Покупцеві без хорошого досвіду краще всього наполягати на присутності власника при укладенні угоди, інакше можна натрапити на аферистів, і провести довгий час в судових розглядах. Також, ні в якому разі не можна розглядати дешеві пропозиції: якщо у квартирі є проблеми, район небезпечний або будинок аварійний – покупцеві про це ніхто нічого не скаже, природно. Показником таких проблем може служити низька ціна і відповідна поведінка продавців.

Головне пам'ятати, що якщо Ви вдаєтеся до допомоги посередників або агенцій – їх діяльність не регламентується законом і ліцензій не має. Приватні підприємці ж взагалі не мають права займатися посередництвом. Це не тільки допоможе Вам розібратися в тому, де справжній помічник, а де шахрай, але й слугуватиме нагадуванням про те, що вибирати потрібно обережно, так як судові тяжби затягнуться і можуть зовсім ні до чого не привести.Можна знайти житло самостійно?