ГоловнаПодобова оренда квартир, плюси і мінуси

Подобова оренда квартир, плюси і мінуси

В даний час все більшу популярність у великих містах набирає такий вид оренди як оренда квартир подобово. В яке б місто ми не збиралися поїхати, то скрізь нам пропонують такий вид ріелторських послуг. У чому ж полягають плюси і мінуси такого виду оренди квартир, ми зараз і спробуємо розібратися. Давайте розглянемо плюси такої оренди. Так, я відразу хочу обмовитися, що все нижчевикладене не стосується оренди житла на добу в літній час для південних міст України.

1. Першим плюсом, звичайно, є вартість подобової оренди житла. Давайте порахуємо разом. Припустимо, Ви їдете на відпочинок до Львова в залізничний район сім'єю з 4-х чоловік і хочете орендувати квартиру подобово 400 гривень на добу. Підсумкова вартість оренди для Вашої сім'ї саме 400 гривень. У цю суму, як правило, входить: розміщення в квартирі, постільна білизна, рушники, кухонний посуд, начиння і т.д. Тепер розглянемо варіант з розміщенням в готелі. Виходячи з того, що готельний номер на двох може коштувати 300 гривень на добу з людини, Вам доведеться заплатити за проживання членів Вашої сім'ї в двох двомісних готельних номерах вже 1200 гривень на добу. Як не важко порахувати, економія від оренди квартири на добу в залізничному районі Львова складе 800 гривень на добу. Майже в 3 рази!!!

2. Другим плюсом є відсутність обслуговуючого персоналу на поверсі і в холі готелю. При оренді квартири подобово такого персоналу Ви не побачите ніде. Ні в під'їзді, ні в самій квартирі Ви нікого такого не побачите. Як тільки Ви розрахувалися з ріелтором і отримали ключі від квартири - Вам надана повна свобода дій. А в деяких випадках при виїзді з квартири ріелтор не прийматиме у Вас квартиру, а просто попросить Вас кинути ключі від квартири в поштову скриньку.

3. Третім плюсом, що випливають з другого, є можливість домовитися з ріелтором про час заїзду і виїзду з квартири. Всі ми знаємо, що в готелях розрахунковим часом є 12-00. Тут же Ви можете домовитися з приймаючою Вас стороною виїхати пізніше, скажімо в 18-30 або в 21-15, але при цьому ціна оренди квартири за добу залишиться колишньою.

Тепер мені хотілося б поговорити і про зворотній бік медалі, про мінуси такої оренди.

1. Невеликим мінусом при оренді є більш низький у порівнянні з готелями рівень безпеки. Якщо в готелі є служба безпеки, то в квартирі такого немає. До того ж, готель служба безпеки пускає тільки постояльців при наявності т.зв. карти гостя, то в під'їзд будинку, де Ви знімаєте квартиру на добу, може потрапити будь-хто, у кого є ключ від домофону під'їзду.

2. Існує ще один невеликий мінус - це можлива відсутність паркувального місця поруч з будинком. Хоча, якщо Ви подорожуйте не на автомобілі, то для Вас це не критично. До того ж, нині, вже у більшості будинків передбачені місця для паркування автомобілів.

3. Третім мінусом, на мій погляд, є сусіди по під'їзду. Адже ніхто не може передбачити заздалегідь які у нас будуть сусіди в квартирі зверху або знизу. Може це будуть спокійні пенсіонери, а може молоді люди пубертатного віку, що люблять слухати музику клубної спрямованості до першої години ночі.

Як бачимо у нас вийшло рівну кількість стільки плюсів і мінусів. Так що ж робити, запитаєте Ви? Що вибрати і де зупинитися? В готелі чи в квартирі? Як мені здається, відповідь на це питання кожен повинен дати собі сам. Що йому важливіше, заощадити грошей або ж самому трохи прогулятися по місту в пошуках місця для паркування власного авто. Тут вже, як мовиться, справа смаку.Подобова оренда квартир, плюси і мінуси