ГоловнаЧи варто вкладати кошти в сектор нерухомості?

Чи варто вкладати кошти в сектор нерухомості?

Новини про світову кризу висвітлюються практично всіма засобами масової інформації. І цей факт наштовхує більшість людей на думки про способи і шляхи збереження заощаджень і грошових коштів.

Всім відомий той факт, що гроші, які не працюють, знецінюються. Але в залежності від рівня мислення, кожна людина розуміє по-своєму даний закон. Одна частина людей починає вкладення коштів у фінансові піраміди типу МММ, ризиковані трасти, надалі шкодуючи про зробленому виборі, інші починають самореалізовуватися, відкриваючи власну справу, що в умовах кризи є досить ризикованим заходом.

Майже товар непередбачуваний у своїй вартості, приміром, ціна нафти на даний момент може бути досить високою, а на наступний день мізерною, для покупки.

Нерухомість в цьому плані є більш привабливою товарною категорією, вартість якої не може "стрибати" в короткі терміни в істотному коридорі цін. Так як попит на житло постійний, то відповідно і ціни на житло досить стабільні і високі.

Крім нерухомості, земля теж є одним із способів збереження заощаджень. Якщо у Вас недостатньо коштів для купівлі готового будинку, то можна спочатку купити земельну ділянку.

Якщо ж у Ваші плани не входить будівництво житла на земельній ділянці, то його можна в подальшому продати. Так як земельні ресурси характеризуються обмеженістю, то, відповідно, через деякий час знайдеться покупець на даний ділянку, який сам виявить бажання побудувати на цьому місці об'єкт комерційної нерухомості. У будь-якому випадку, в потрібний момент часу і нерухомість, і землю можна перетворити в грошові кошти.Чи варто вкладати кошти в сектор нерухомості?