ГоловнаКупівля або продаж нерухомості

Купівля або продаж нерухомості

Не важливо, які у вас є наміри придбати нерухомість у Львові або ж продати її, найголовніше в цій справі, це поставитися до заходу з усією серйозністю і вивчити всі грані цього процесу за допомогою професіоналів. І, насамперед граничну уважність і спритність потрібно проявити при складанні і вивченні договору купівлі-продажу. За цим документом продавець даного майна зобов'язаний передати його у власність покупцеві, а покупець зобов'язаний за цим договором сплатити обумовлену суму раніше за дане майно, дотримуючи всі умови угоди. Ну і природно, що у договорі найважливішим пунктом є сума оплати.

Останнім часом, при складанні даного договору, ціна, зазначена в ньому значно нижче ринкової. Даний хід робиться виключно для того, що б покупець позбавився від прибуткового податку. Існує якась система в даному випадку: продавцю у якого нерухоме, продаване майно перебувало у власності більше трьох років, не потрібно платити згаданий податок, якщо ціна продажу житлоплощі не перевищує мільйона рублів (природно в багатьох випадках існують гроші не обумовлені умовами контракту, щоб вкластися в цю суму договору – ці гроші клієнт передає продавцю вже особисто ).

У більшості випадків фізичні особи обходяться без допомоги нотаріальних контор, так як на даному етапі їх послуги коштують не дешево. Але існує дія, без якого не обійтися – це державна реєстрація правочину. У присутності обох сторін договір купівлі-продажу реєструється, в документах з цього питання робляться потрібні записи, і покупець одержує це свідоцтво на руки; дана папір є незаперечним доказом угоди. І якщо виникають якісь питання щодо цього майна, перш за все, звіряються з держ. реєстрацією.Купівля або продаж нерухомості