ГоловнаКорисні поради у виборі квартири

Корисні поради у виборі квартири

Покупка нерухомості у Львові – подія досить визначна, незалежно від того, вирішено купити квартиру студію або заміський будинок.

Так чи інакше, процес вибору житла досить тривалий, кропіткий, і часто призводить не зовсім до бажаного результату. Багато в чому це пов'язано з тим, що уявлення про те, чого хоче майбутній власник не завжди збігаються з реальною ситуацією на ринку нерухомості.

Щоб подібних розбіжностей було якомога менше, є ряд корисних порад, які стануть в нагоді тим, хто зважився на такий важливий крок, як придбання квартири.

Основна порада: не існує ідеальної квартири. Тому не варто малювати в своїй уяві якийсь образ, з «промальовуванням» розташування меблів, деталей інтер'єру, побутової техніки і так далі. Особливо цього не варто робити при купівлі вторинного житла, адже в цьому випадку неминуче чекає розчарування, і пошуки ідеальної квартири продовжаться, хоча людина купує стіни! Не належать нинішнім господарям столи і диван, а саме стіни! Тому важливо звернути увагу на зручність пересування по квартирі, можливості перепланування даної нерухомості і так далі.

Другий важливий рада: не варто категорично прислухатися до першому враженню. Є ймовірність, що з якоїсь причини негативне після перегляду нерухомості перше враження виявиться хибним, і, у разі виникнення сумнівів, рекомендується через день-два повторити показ квартири.

Денний час доби – оптимально при показі нерухомості. При природному освітленні можна оцінити квартиру більш об'єктивно, так як штучне світло може «красти» недоліки, не буде зрозуміла ступінь природного «сонячного» освітлення, а так само буде більш зрозумілим стан підлоги, стелі, системи опалення. Це і є порада номер три.

Нарешті, найголовніша порада: якщо можливо уявити своє проживання в цій квартирі, значить це той самий варіант, на пошуки якого витрачено вже стільки часу.Корисні поради у виборі квартири